gebe
  1. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Bugün ne öğrendiniz?

Konu, 'Melek Oyunları' kısmında Angel_tears tarafından paylaşıldı.

Ablaların bugun ne öğrendiniz? Örneğin bugun ben camın kumdan yapıldığını öğrendim

2. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Bugün ne öğrendiniz?
    ben işte olduğum için biraz sabırlı olmam gerektiğini öğrendim insanlara karşıı..

3. miss angel

miss angel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    bir arkadaş sana bir kardeş gbi hatta kardeş olablilyormuş:):)

4. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Bu gün ben Funda çayının zayıflamaya yardım ettiğini öğrendim :)

5. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    verdiğmiz değerin başkalarını bazen memnun etmediğini

Bugün ne öğrendiniz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Annelerimizden Neler Öğrendik?:)))))

Annelerimizden Neler Öğrendik?:)))))

Annelerimizden Neler Öğrendik? Mantıklı düşünmeyi, İleri görüşlü olmayı, Hayatın çelişkilerle dolu olduğunu, Dayanıklı olmayı, Sabırlı olmayı, Olgun olmayı, Adaleti... İyi yapılmış bir işi takdir etmeyi "Bana bakın, gidin birbirinizi dışarda gebertin, evi daha yeni temizledim...!!!" Duaların Gücünü: "Yat kalk dua et ki baban müzik setinin bozulduğunu farketmedi..."...
  2. annemizden ne öğrendik

annemizden ne öğrendik

ANNE'LERIMIZDEN NELER ÖGRENDIK...¿ SABIRLI OLMAYI; "Baban eve gelsin, sen görürsün" HAKKIMIZI ALACAGIMIZI; "Eve vardigimizda ben bilirim sana yapacagimi" DIYALOG KURMAYI; "Sana bir sey sordugumda cevap ver...!!" "Ne söyliyeyim anne?" "Sus!! Bana cavap verme!!!" TIP BILGILERINI; "Gözlerini sasi yaparken bir gün öyle kalivericeksin,...
  3. Masallardan Neler Öğrendik? :)

Masallardan Neler Öğrendik? :)

Sinderella Hatun kısmısının gece 12 den sonra sokakta işi yoktur. Küçük ayak hem seri sonu indirimlerde hem de prens bulmakta avantaj sağlar! Kendini kaptırma, neyin ne zaman balkabağına dönüşeceği belli olmaz. Pamuk Prenses Kadınlar kadınları kıskanır. Aynalar yalan söylemez. Durduk yere ormana gitmemelidir. Her beleşe gelen elma yenmemelidir. İlkyardım bilmek iyidir. Hayatınızı kurtaran...
  4. Annelerimizden neler öğrendik?

Annelerimizden neler öğrendik?

İyi Yapılmış Bir İşi Takdir Etmeyi; "Bana bakın, çıkın birbirinizi dışarıda gebertin, evi daha yeni temizledim...!!!" Duaların Gücünü; "Yat kalk dua et ki baban müzik setinin bozulduğunu fark etmedi..." Zamana Karşı Yarışmayı; "O oyuncaklarını topla yoksa bir tekme attığım gibi hepsini karşı sahilden toplarsın.." Mantıklı Düşünmeyi; "Ben öyle diyorsam...
  5. Cinsiyeti ne zaman öğrendiniz?

Cinsiyeti ne zaman öğrendiniz?

Kızlar bebeğinizin cinsiyetini kaçıncı haftada öğrendiniz? Ben 4 aylık gebeyim henüz öğrenemedim, meraktan ölüyorum :D

Sayfayı Paylaş