gebe
  1. TÜLSÜ35

TÜLSÜ35 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

bugün sıkılıyorum

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında TÜLSÜ35 tarafından paylaşıldı.

evde sıkılıyorum ne yapabilirim valla kızlar bugün sıkılıyorum ben herşey üzerime üzerime geliyo.Ev işi,çocuklar ,yemek,bulaşık birde evde çiçek yapıyoruz sevgililer gününe.ÖFFF! Ya bunaldım İMDAT YA sesimi duyanalar İMDATTTTTTTTTTTTT:cry:

2. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: bugün sıkılıyorum
    Konu Dert Köşesine taşınmıştır.

3. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Canım zaman zaman hepimizin bunaldığı anlar oluyor, seni anlıyorum. Allah yardımcın olsun. Hem ev, hem işler hem de çocuklar idare etmesi kolay değil. Ne çiçeği yapıyorsun canım?

4. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    965
    Ödül Puanları:
    113

tülsü bende bazen hemen hemen herzaman öyle duygular içine giriyorum kaçasım geliyo valla ama geçiyo sonra geçer merak etme sıkılma sen herkeste olan bişe sahi ne çiçeği yapıyosunuz

5. Misafir

Misafir Forum Okuru

senin derdin dertmidir benim derdim yanında :20:

dert etme canım bunlar herkesin başında hoş bu dert de değil sıkıntı ama sen sıkma canını :)

6. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    965
    Ödül Puanları:
    113

sıkılma canım ya 3 gün öncesi bende böyleydim..dışarı çık azıck geçer..yada bi arkadaşına git en iyisi o oluyor..tavsiye ederim:D

7. TÜLSÜ35

TÜLSÜ35 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    sagolun arkadaşlar varlıgınız iyi geldi sonuçta benim hayatım sıkılsam ne olacak sonuçta kaçış yokkkkkkkk bu arada yapay çiçek yapıyorum evde şu an sevgililer gününe hazırlanıyoruz mersi canlarım yalnız bırakmadıgınız için

8. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

benım hergunum sıkıntılı...catlamamkiçin kendımı zor tutuyorum..ancak kocam eve gelıncesıkıntım gecıo..allah kolaylık versın canım sanada....

9. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

balkona otur çekirdek çitle

LEYLAALTEN bunu beğendi.
  10. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Butun derdin bunlar olsun canim.Allah buyuk dertler vermesin.

11. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    ben hergün sıkılıyorum saat 3 bucuga kadar calısıyorum sonra canım sıkılıyo evde ablamda yok pof

12. jupiter

jupiter Forum Okuru

ahhh ahh keske benim derdimde bu olsa...bence sükür et bunlara...benimyerimde olsan ne yapardin....

RefRa bunu beğendi.
  13. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    Senin derdin ne jupiter

14. jupiter

jupiter Forum Okuru

ah be melegim senin derdin dertmidir benim derdim yaninda :(( arabeske bagladim ..
    benim konum vardi biyerlerde ama denk gelmemissin demekki....ben evliyim canim 4 senelik..bi kizim var simdi oh ne güzel diyosun dimi öyleydi de sevdigim adamlada evliyim oh ne ala...
    derken ayni yastiga bask koydugum adam cikmis bana seni sevmiyorum bisey hissetmiyorum der ve ayrilmak ister...4 ay öncesinde beni deligibi sevdigini söyleyen adam..icinde unutamadigi bi aski oldugunu der ve o kiza gider söyler bunlari....ve bana psikolojikmen yapmadigi eziyet yok..kötü davrandigini diyemem ama onu birakmam icin yapmadi sey kalmiyo..hafta sonlari defolup gidiyo iki gün sonra geliyo tlfnlara cikmiyo falan...ondan onu birakmami istiyo..ben onu deli gibi severken nasil birakirimki...

15. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    Hatırladım canım görmüştüm konunu Rabbim yardımcın olsun çok zor bi durum gerçekten :(

bugün sıkılıyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sıkılıyorum

sıkılıyorum

evdesin ve çok sıkıldın ilk ne yaparsın.ama aklına gelecek olan şey sıkıntını hemen geçirmesi lazım. hadi arkadaşlar sizde sıkıntıyı atın.:hmm::a038:
  2. Kayahan - Canım Sıkılıyor

Kayahan - Canım Sıkılıyor

Canım bana bırak bu gece gözlerini Aklımı alıp götürme bu gece Gözlerimde yaş yerine gözlerin olsun nolursun dur gitme Canım sıkılıyor canım gözlerinle olmayınca Hani koyup gidiyorsun ya beni canım canım sıkılıyor Geceleri odam buz gibi sensiz uyku tutmuyor gözlerimi Canım bana bırak bu gece ellerini aklımı alıp götürme bu Gece Ellerimde kadehler yerine ellerin olsun nolursun dur gitme Canım...
  3. bugün

bugün

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Cenkay Sıkılıyorum Şarkı Sözü

Cenkay Sıkılıyorum Şarkı Sözü

Cenkay Sıkılıyorum Şarkı Sözü - Arkadaşlar ben Cenkay Sıkılıyorum Şarkı Sözlerini rica ediyorum sizden o şarkıyı bilmeyenlerde öğrensin diyorum harika bir şarkı ya
  5. Cenkay Sıkılıyorum Şarkısının Sözleri

Cenkay Sıkılıyorum Şarkısının Sözleri

Cenkay Sıkılıyorum Şarkı Sözleri Cenkay Sıkılıyorum Şarkısının Sözleri Sevgili Melek'lerim, bu yazımızda "sıkı sıkı sıkılıyorum ben" diyen Cenkay'ın Sıkılıyorum adlı aşrkısının sözlerini sizler için ve bu şarkıyı seven tüm misafirlerimiz için paylaşıyoruz :) Sevdiğim bana yanlış yapar ise Başımı belaya bir sokar ise Ben aşk o zevk sefa peşindeyse Allahım Acı Bana Ver Belasını...

Sayfayı Paylaş