gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.217
    Ödül Puanları:
    113

Bukleleriniz çay sayesinde ışıldasın

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Eğer bukleli dalgalı saçlara sahipseniz çay sayesinde bu buklelerinize ışıltı kazandırabilir son derece göz alıcı olabilirsiniz nasıl mı? [​IMG]
    Rengi ne olursa olsun saçlarınız sonsuz parlaklığa ve capcanlı görünüme kavuşsun. İhtiyacınız olan sadece 2 adet poşet çay ve 2 bardak su.

1. Haftada 1 kez ya da canınız ne zaman istiyorsa kaynar suda poşet çayları 10 dakika bekletin ve sonra oda sıcaklığına gelinceye kadar dinlendirin. Aceleniz mi var? Hemen buzluğa atın.

2. Şampuanla masaj yapar gibi nemli saçlarınıza hazırladığınız çayı dökün.

3. 10 dakika kuruması için bekledikten sonra saçınızı yıkayın, sonrasında ipek yumuşaklığındaki saçlarınızı gördüğünüzde inanamayacaksınız.

Faydası: Çayın içindeki doğal pigmentler, saçtaki Ph seviyesini düşürdüğü için, ekstra parlaklık ve yumuşaklık sağlıyor.

2. Gül Hanım

Gül Hanım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    canım bu poşet değil de normal demledimiz cay olsa

3. ışıl29

ışıl29 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evet normal çay olsa problem olur mu ki..cevap??

4. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    Sanırım içinde çay parçacıkları kalır diye süzme çay önerilmiş.
    İyice süzdükten sonra çay çaydır
    Poşet çay pratik ya kullanımı bu amaç için daha kolay

Bukleleriniz çay sayesinde ışıldasın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sayende

Sayende

SAYENDE Bir tünelden çıkmış tren gibiyim, Sağım solum, baktım, günlük güneşlik.. Ben bende değilken, ben ben gibiyim, Doldu içimdeki ölümcül boşluk, Sayende.. Topların yankısı bir uçtan uca; Yağız erler yürür, yüceden yüce; Şakıyan kılıçlar şavk verir gece; Düzlere dönüşmüş kapkara taşlık, Sayende.. Denizler yarışmış, dağlar yarışmış; Kara günler geçmiş, bayram erişmiş; Ne etmişsen,...
  2. Bukle

Bukle

Bakınız; Saç.Rüyada bukle bukle, parlak, güzel, gür saçlara sahip olan kişi tatsız düşüncelerinden sıyrılır, istediği yaşama kavuşur.
  3. Bukle kadife:

Bukle kadife:

Bukle kadife: Üretimin değişik çeşitleri bulunuyor. Ön yüzü çok sıkı bir bukle etkisi gösteriyor. Motif ile kumaşın fonu arasında bir yükseklik farkı bulunuyor. Koltuk, perde ve yastıklarda kendine kullanım alanı buluyor.
  4. buklelerin sırrı

buklelerin sırrı

kağıtla bukle nasıl yapılır kolay bukle yapımı Doğal bukleler elde etmek istiyorsanız, nemli saçınızdan tutamlar alarak, elinizle yuvarlayın ve küçük toplar haline getirin. Ardından bir bez ya da kurdele parçasıyla bağlayarak, iyice sağlamlaştırın. Daha güçlü sonuç elde etmek isteyenler sprey, köpük ya da jöle kullanabilirler. Kuruduktan sonra saçlarınızı açın ve öne atarak,...
  5. Bu Mucize Çay Sayesinde Yorgunluğunuzdan Kurtulun...

Bu Mucize Çay Sayesinde Yorgunluğunuzdan Kurtulun...

Yorgunluk Dindiren Çay Tarifi Yorgunluğa İyi Gelen Çay Yorgunluk hissetmeniz belki işin yorucu geçmesi belki başka sorunlardan kaynaklı ama ertelendiği taktirde başka hastalıklara davetiye çıkarabilir...Ya da yorgunluğunuzun sebebi bazı hastalıklar olabilir....Onun için dr a danışmakta fayda var...Bizde sizin için yorgunluk dindiren bir çay tarifi veriyoruz... Bu Çay Sayesinde...

Sayfayı Paylaş