gebe
  1. siyahbeyaz

siyahbeyaz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Bulgaristan göçmeniyim,Kocaeli de oturuyorum

Konu, 'Memleketim' kısmında siyahbeyaz tarafından paylaşıldı.

Merhabalar melekler bende göç eden bir ailenin kızıyım,1996 yılından itibaren Türkiyedeyiz ailecek. Kocaelide oturuyorum Kocaelideki arkadaşlara ve tabi tüm illerdeki meleklere merhaba.

Son düzenleme: 2 Ekim 2010
Bulgaristan göçmeniyim,Kocaeli de oturuyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bulgaristan

Bulgaristan

Bulgaristan Coğrafi Verileri Konum: Güneydoğu Avrupa'da, Karadeniz sahilinde, Romanya ve Türkiye arasında yer alan ülke. Coğrafi konumu: 43 00 Kuzey enlemi, 25 00 Batı boylamı Haritadaki konumu: Avrupa Yüzölçümü: toplam: 110,910 km² kara: 110,550 km² su: 360 km² Sınırları: toplam: 1,808 km sınır komşuları: Yunanistan 494 km, Makedonya 148 km, Romanya 608 km, Yugoslavya 318 km, Türkiye 240...
  2. Bulgaristan Turkleri

Bulgaristan Turkleri

Biz, 1354 yılından itibaren Osmanlı Türk İmparatorluğunun Trakya ve Balkanları fethetmesiyle birlikte Anadolu'dan rasgele değil yedi-göbek Türk aileler arasından özenle seçerek getirip, oraya yerleştirdiği EVLÂD-I FATİHAN'ız... Biz, 1877-1878’de doksan üç harbi de denilen, savaşta Plevne Müdafaası’nın ko-mutanı şanı büyük GAZİ OSMAN PAŞA’nın yolunda O’nun azim ve kararlılığında olduğumuzu...
  3. kocaeli melekleri

kocaeli melekleri

ben kocaeli/izmitliyim.izmitli melekler varmı aranızda
  4. Çok Oturuyoruz

Çok Oturuyoruz

Hareketsiz kalmak ve sürekli işyerinde bilgisayar başında oturmak benimde büyük bir sorunum haline geldi. Başta Kilo Sorunu, Kalp Krizi Riski Gibi Rahatsızlıklar Ortaya Çıkıyor Araştırmalar sonucunda çok fazla televizyon seyreden, bilgisayar başında oturan veya araba kullanan insanlarda kilo sorunu ve kalp krizi riskinin önemli ölçüde arttığı ortaya çıktı. Günde 4 saat veya daha fazla...

Sayfayı Paylaş