gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Bulutsuzluk Özlemi & Zamska [2009]

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

[​IMG][​IMG]

1. Mavi
    2. Rüzgar
    3. İstanblues
    4. Bıktım Be
    5. Sisli Puslu
    6. Doğduğun Gibi
    7. Uzun Mi
    8. Evrenden Geçerken
    9. Yaşıyordu Şehir
    10. Yetmiyor Yetemiyor
    11. Zamska

Bulutsuzluk Özlemi & Zamska [2009] konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bulutsuzluk Özlemi neden olmasın

Bulutsuzluk Özlemi neden olmasın

neden olmasın güzel günlerimiz neden olmasın güzel günlerimiz neden olmasın
  2. Bulutsuzluk Özlemi hirosima

Bulutsuzluk Özlemi hirosima

hirosima hirosima hirosima hirosimada nagazaki nagazaki nagazaki nagazakide yil 1945. tam 250,000 tam 250,000 kisi, topyekun topyekun imha... kongrenin karari kongrenin karari. enola gay ucak adi enola gay ucak adi. paul tibbets pilottu paul tibbets pilottu. sisman adamdi biri digeri kucuk cocuktu. bombalarin adi buydu bombalarin adi buydu. tam 250,000 tam 250,000 kisi,...
  3. Bulutsuzluk Özlemi gün başlıyor,

Bulutsuzluk Özlemi gün başlıyor,

gün başlıyor, yine karışık gibi. kalplerde umut, yine dünkü gibi. bir fazlası kaygının artması gibi. gün başlıyor, akıyor gözyaşları. gazetelerde manşetler, hep kötü haber. bir fazlası kaygının artması gibi. gün başlıyor, gökyüzü kurşun gibi. koşuyoruz, eritebilmeye. bir fazlası sayımızın artması gibi. herşeye rağmen herşeye rağmen, alabilirsem bir nefes, göreceksin sen de...
  4. Bulutsuzluk Özlemi aşk

Bulutsuzluk Özlemi aşk

aşk aşk olmadan... aşk aşk olmadan... yaşanmazdı aşk olmadan. şimdi artık aşk zamanımızdır. öyle uzağımda durma, gel gel gel. tene nennı tene nennı tentene nennı govında jaya govında jaya goppala jaya govında jaya
  5. Bulutsuzluk Özlemi yürüyordum

Bulutsuzluk Özlemi yürüyordum

yürüyordum yürüyordum ay ışığında adım seslerim boş sokaklarda yankılanırken gece ayazında sen yokken anlamsız gideceğim yer sadece gölgem beni takip eder ankara sokaklarında yürüyordum yürüyordum ay ışığında beynimde düşünceler belki bir ezgi yarım kalır şarkı bitmez bazen unutamadım zaten unutamam kı çünkü hayat hafife alınmaz kı ankara sokaklarında

Sayfayı Paylaş