gebe
  1. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Bunlar da Exotic Ayakkabılar

Konu, 'Moda Güncel' kısmında zuzu65 tarafından paylaşıldı.

2. İsyanlı Sükut

İsyanlı Sükut Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Bunlar da Exotic Ayakkabılar
    ablaa ben bunları giysem nolurum var ya zürafa gibi tepeden bakarım öle:hhh:
    ama çok şıklar gerçekten....!

3. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

oyyyy kurban olurum boyun çok uzunsa giyme bu kısalar için gerçi bende farketmez uzun kısa her haliyle giyerimm:hhh:

4. İsyanlı Sükut

İsyanlı Sükut Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

abla düşünsene 1.80 lik boyumun üstüne bunlardan birini giyip senin yanında durduğumu:haha:

5. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    cüce gibi kalırım yanında bende 1.60 boy var....ne güzel işte deve cücü oynarız :hhh:

6. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

çok hoş duruyor ama baya bir topuğu var yürüyemem heralde bunlarla sağa sola yalpalar dururum:D
    emeğine sağlık canım

7. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    valla canım ben bayıldım ne yaln söliyem aslında yuksek gelıyo sizlere ama ön kısmıda yuksek olduğu için rahat topuklarda kalın sorun olmaz

Bunlar da Exotic Ayakkabılar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bunlar da ıslanmış böcekler:))

Bunlar da ıslanmış böcekler:))

Çevremizde her zaman gördüğümüz ama dikkat etmediğimiz böceklerin çok renkli ve ilginç dünyalarına ait bazı resimleri yağmurdan ıslanmış böceklerin birbirinden güzel resimleri .
  2. bunlar da benden

bunlar da benden

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. bunlara da bi bakın !!!!!!

bunlara da bi bakın !!!!!!

geçen aysenin kolunda bir çanta gördüm hemen atladım -kız nerden aldın,dedim çok değişikmiş almadım ki dedi eeee buldun mu ozaman dedim :laugh: yok kız ben ördüm dedi bir hırsla hadi görüşürüz dedim dogru tuhafiyeye aldım yünleri şişleri oturdum harıl harıl basladım örmeye:örgü::örgü::örgü: bizim beceriksiz ayse örerde ben yapamaz mıyım çok da güzel oldu sizde deneyin diye modeller buldum...
  4. Aşklar da ayakkabılar gibidir

Aşklar da ayakkabılar gibidir

Ayakkabıya ne kadar bakarsan bak belli bir süresi vardır. Demir ayakkabı bile olsa belli bi süre sonunda aşınıp gidecektir. Ben bu benzetmeye karşıyım. Hem ayakkabılar havasız ortamlardır ve koku yapar, mantar hastalığı yapar, su alır, kışın üşütür yazın yakar ne bu ya.:) Aşk ise bambaşkadır. Giydikçe pardon yaşadıkça güçlenir, filizlenir ve adrenalinin daima yüksekte kalır, insan gençleşir,...

Sayfayı Paylaş