gebe
  1. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

Platform ayakkabılar

Konu, 'Moda Güncel' kısmında beklenenbebis tarafından paylaşıldı.

platform ayakkabı platform ayakkabılar ayakkabilar platforma ayakkabilar en güzel ayakkabılar Bayanlar platform ayakkabılara bayılıyorum.Giyebilenleride tebrik ediyorum :) Topuklu ayakkabı sevenlere çok rahat bir ayakkabı modeli bu Melekler.Şiddetle kullanmanızı tavsiye ederim.Bence özel günler için ideal ...

2. mor menekşe

mor menekşe Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    ayyy alışverişe çıkasım geldi gece 12de

3. miss angel

miss angel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    aman aman nr güzel görnyolar:) teşekkürler cnm paylşm için

4. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    [​IMG] bu sıralar çok beğeniyorum böylesi ayakkabıları yazın kuzenimin düğünü var acaba denesem mi? Ayy sonra salonun orta yerinde düşmeyeyim :S hahaha hahaha :D:D

5. Misafir

Misafir Forum Okuru

Bir çoğunu çok beğendim, ama cidden çok beğendim :) Nedense bende de ayakkabı alışveriş aşkı depreşti :D:DPaylaşımın için tşkler tatlım:)

6. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

bende almak istiom ama gezemiom üstünde:D:D

Platform ayakkabılar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gizli platform ayakkabılar

Gizli platform ayakkabılar

platform ayakkabı platform ayakkabılar gizli ayakkabı oyunları platfor
  2. 2011 Platform Topuk Ayakkabılar

2011 Platform Topuk Ayakkabılar

2011 platform ayakkabılar 2011 platform topuklu ayakkabılar topuklu ayakkabı modelleri topuk Bayanların vazgeçilmezlerinden olan ayakkabılar platform topuk farkı ile geliyor.Farklı modelleri ve renkleri ile gönlümüzde taht kuran bu ayakkabıları sizler için seçtiğim modellerle buluşturuyorum.
  3. Platform Topuklu Ayakkabılar

Platform Topuklu Ayakkabılar

platform topuklu ayakkabılar platform topuklu ayakkabı en ucuz ayakkabılar ucuz kırmızı topuk ayakkabı Fazla düşünmeye gerek yok.Dikkatli bakıp süzülecek ayakkabılarda değil.Çünkü ilk bakıldığında zaten göze ne kadar hitep ettiğini anlayabiliyoruz dimi hanımlar.İşte sizlere çok şık topuklu ayakkabılar.
  4. 2012 platform topuk Ayakkabılar

2012 platform topuk Ayakkabılar

2012 ayakkabılar, modelleri, resimleri, hakkında bilgiler için yazımıza buyrun arkadaşlar. Platform topuktan vazgeçemeyen sizler için 2012 ayakkabı modasında yer alan ve beğeneceğinizden emin olduğumuz şık 2012 platform topuklu ayakkabıları sizler için bu yazımızda sunuyoruz melekler :)
  5. Şahane Platform Topuklu Ayakkabılar 2012

Şahane Platform Topuklu Ayakkabılar 2012

platform topuklu ayakkabılar 2012 platform topuk ayakkabı modelleri platform topuk ayakkabılar Yürümesi zor da olsa son birkaç senedir hayli popüler olan platform topuklu ayakkabılar 2012 yılında da oldukça rağbet görecek melekler :) Ünlü modacıların defilelerinde bolca kullandığı platform topuklu ayakkabılar, kısa boylu gelin adayları için gelinlik altına da iyi bir seçim, tabi rahat...

Sayfayı Paylaş