gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Hayal'in ayakkabıları

Konu, 'Moda Güncel' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

yazlık ayakkabı modelleri 2011, yazlık ayakkabılar, bayan ayakkabı modelleri, bayan ayakkabı modelleri 2011, bayan ayakkabıları, platform topuklu ayakkabılar, platform topuklu ayakkabı modelleri 2011 Meleklerim sizlere 3 tane ayakkabımı göstermek istiyorum. 3'ü de birbirinden farklı farklı. Hem renk hem tarz olarak. Ayakkabılara çok düşkün biri değilim ama işimden dolayı bunları alma gereği duydum. Zira bana kalsa her gün spor ayakkabıyla dolaşırım.

Bakın bakalım beğenecek misiniz.Belki sizlere fikir verir diye düşünüyorum.

İşte platformlarım. Çok rahat ve çok beğenerek aldım kendilerini. Ama uzun süre ayakta durunca rahatlığı kalmıyor. :D Topuğu 9 cm'cik
    :lalla:

İşte bunlar da kırmızı pabuçlarım.:D Bunlara hayran kaldım alırken ama giyecek yer bulamıyorum desem.:D Hafif abiyemsiler be ayakta çok şık duruyolar. Deminki platformlar kadar var topuğu.:) Haliyle üzerinde yürümek bi hayli zor.
    :deli:

Bu da ayakkabı değil yazlık parmak arası terliklerim. Çok şirinler diye göstermek istedim kendilerini. :D

Babetlerim de var kırmızıyla beraber almıştım ama onu çok giydiğim için çekmek saçma geldi.:D Nasıl hanımlar zevkli miyim.
    :23:

MAGENTA ve ßeLeN bunu beğendi.
  2. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Zevklisin tabi hepside birbirinden güzel hele o siyah ayakkabılarına bayıldım güle güle kullan Hayalim:)

HaYaL bunu beğendi.
  3. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    Çok güzeller ablacım ben en çok ilkine bayıldım :) Ayağında iyi günlerde eskisinler :kiss:

HaYaL bunu beğendi.
  4. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    Özeellliklede siyah olana bayıldım canım.... iyi günlerde kullanman dileğiyle ;))))) kıskandımbi tanede ben istiyorum öle siyah ama eşim topukluyu yasakladı bana ;(

HaYaL bunu beğendi.
  5. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Canım gle gle giy üçüde güzel:) bende topuklu seviyorumda malesef üzerinde zor duruyorum..Ayağımın arkası dikişli olduğun dan böyle arkası kapalı ayakkabıları da anca özel günlerde giyebiliyorum.

HaYaL bunu beğendi.
  6. Misafir

Misafir Forum Okuru

Kırmızı pabuçların kaç numara, onları bana bir kargola :A Ayy şarkı gibi oldu ama olsun bittim o pabuçlara bana kargola hahaha

Evet her zaman ki gibi çok zevklisin. Zira siyah ayakkabıların topuk uçlarını zedelemişsin sanırsam, onları köşkere gönder, yenilesin:A Sonra adresi biliyon terlikleride koy koliye gönder hepiciğini bana :ruya:

Hepsini de çok beğendim, iyi günlerde sağlıkla keyifle giyin inş kardeşlik :kiss:

HaYaL bunu beğendi.
Hayal'in ayakkabıları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ayakkabılar!

ayakkabılar!

italyan ayakkabıları Her geçen gün yeni ve ilginç modellerin üretilmesine rağmen, kadınlar, hala sivri burunlu ayakkabıları tercih ediyor. İki sezon boyunca vitrinleri süsleyen sivri burun ayakkabılar, gelecek yıl da egemenliğini sürdüreceğe benziyor. Dar ve uzun etek modasına paralel olarak yine sivri burun ayakkabılar revaçta. Klasik ve şık ayakkabı giymeyi sevenlerin yanında artık gençler...
  2. Ayakkabılar

Ayakkabılar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. HayaL'in kombinleri

HayaL'in kombinleri

Merhaba melekler.Moda günümüzün en popüler olaylarından biri biliyorsunuz.Modanın amacı da ne neyle kime nasıl yakışır bunu bulmak.Bunun adına nice çılgınlıklar yapılıyor :)Ben de sizler için bir çılgınlık yaptım ve ilk kombinlerimi sizler için hazırladım....Buyrun...
  4. Hayal'in Kedileri

Hayal'in Kedileri

kedi isimleri, kedi resmi, yavru kedi, yavru kediler, kedi resimle, kedi resimli, tekir kedi, tekir kediler, tekir kedisi Hayattan aldığım en büyük derslerden biri hayvanların insanlardan daha sevecen ve sadık olduğudur. Hatta nankör diye itham edilen kediler bence bir çok insandan daha kadir kıymet bilir. Mesela benim oğlum Leo. Ben daha onun kadar akıllı ve sevecen bir kedi daha görmedim....
  5. Hayal'in Kedili Pijamaları

Hayal'in Kedili Pijamaları

bayan pijama takımı takımları markaları modelleri fiyatları hakkında bilgi burada meleklerim. Geçenlerde size tavşanlı pijamalar ve kedili pijamalar olmak üzere iki konu açmıştım. O kadar beğendim ki ben de dayanamayıp bulduğum ilk kedili pijamayı aldım. O kadar da şeker ki aman . :D Bakın bakalım sizler de beğenecek misiniz benim güzel pijamalarımı. Fiyatı sadece 10 tl :)

Sayfayı Paylaş