gebe
  1. cücük

cücük Forum Okuru

burasida cücügün kösesi.....

Konu, 'Burası benim köşem...' kısmında cücük tarafından paylaşıldı.

Meleklerim bu kösede sizlerle hadisleri paylasmak istedim.
    Resulullah sallallahu aleyhi e sellem buyurdu:
    "Ramazan ayinda, hasta yada ´bir özre sebebiyle´ izinli olmaksizin kim bir günlük orucunu yerse, ömür boyu sürekli oruc´da tutsada bu onun yerini dolduramaz"

"Kim sevabina inanip onu kazanmak ümidiyle Kadir gecesini deyerlendirirse, onun gecmis günahlari affedilir"

Ayse radiyallahu anha. "Ya Resulallah, Kadir gecesine rastlarsam nasil dua edeyim?" diye sordu.
    Efendimiz (s.a.v) su duayi okumasini söyledi "Allahümme inneke afuvvun, tuhibbu´l-afve fa´fu anni. "
    Manasi: "Allahim! Sen affedicisin, affi seversin, beni affet!"

"Nasr suresi Kuranin dörtte birine denktir."

"Kim Kuran hakkinda bir ilme dayanmaksizin söz söylerse, atesteki yerini hazirlasin"

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 14 Ağustos 2011
  2. gullu_23

gullu_23 Forum Okuru

3. cücük

cücük Forum Okuru

sende sagol güllüm :-D

4. cücük

cücük Forum Okuru

Rabbinize yalvararak ve gizlice dua edin. Süphesiz ki O, asanlari sevmez
    A´raf Suresi, 55

Bazen kendi dünyasinin saadeti icin dua eder. Duasi ahiret icin kabul olunur. "Duasi reddedildi" denilmez. Belki, "Dah enfa bir surette kabul edildi" denilir
    Mektubat, s. 291

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 24 Ekim 2011
burasida cücügün kösesi..... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. burasida nisanin kösesi olsun

burasida nisanin kösesi olsun

slm melekler hepinize köseme beklerim geyik yapmaya dertlesmeye sikintilarimizi ,üzüntülerimizi kisacasi ne isterseniz paylasmaya varmisiniz ben dinlerim sizi sizde beni istiyorsaniz buyrun hepinizi cok öptüm sevgilerr :melek:
  2. burasida can arkadasimiz hidoşun kösesi olsun

burasida can arkadasimiz hidoşun kösesi olsun

BENDE HIDOS ARKADASIMA BIR KÖSE ACMAK ISTEDIM BAKIYORUM HERKESIN VAR ONUN YOK BELKI ISTEMEDI AMA BENCE OLMALI BUGUN ONUNKÖSESINI ARARKEN FARKETTIM YOK AMA ´ONUN KÖSESI OLMADAN OLMAZ CÜNKÜ O BIZIM CAN ARKADASIMIZ YARDIMCIMIZ ONADA BURADAN ULASMALIYIZ HERKESI BURAYA BEKLIYORUZ SEVGILER
  3. sark kösesi

sark kösesi

sark kösesi almanya sark kosesi almanya şark köşesi ankara odasi kösesi fiyatlari
  4. Burasi ç@RsI kösesi 19bjk03

Burasi [email protected] kösesi 19bjk03

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. Cücügün duaları

Cücügün duaları

ALLAH C.C. BIZE YAKINDIR "Kullarim senden Beni sorduklari vakit de ki, ´Muhakkak Ben cok yakinim. Bana dua ettigi zaman, dua edenin duasina cevap veririm´ Öyleyse onlar da Benim davetime uysunlar, Bana iman etsinler ki, dogru yolu bulsunlar" Allahim C.C. Bizi dünya ticaretinde dürüstlük, ahiret ticaretinde bereket ver! Bize helal kazanc ihsan eyle! Kazancimiza bilerek veya...

Sayfayı Paylaş