burasıda minik meleğin köşesi

Ce: burasıda minik meleğin köşesi

iyiyim canım sen nasılsın. ne yapalım hayatı sürdürmeye çalışıyoruz. ehliyete yazıldık inşallah geçeriz. sen nasılsın.

canim sagol bende iyiyim bugün sinavim vardi, yenice geldim isten.... ayrica hayirli olsun, ve kolay gelsin ehliyete yazilmmisin insallah kolaylikla alirsin, öptümmm..

canim kösene yeni geldim hayirli olsun kösen bol sohbetler....

gul2.jpg

hoş geldin canım köşeme. her zaman beklerim. bol muhabbetler güzelim.

minik melek kösen hayirli olsun diyerek sözumu bi fikrayla tamamlamak istiyorum:)

KARNE

Baba, ortaokul üçüncü sınıfa giden oğlunun elinde karneyle salona girdiğini görür. "Allah allah, dönem ne çabuk bitmiş..." diye düşünür ve oğluna seslenir:
-"Getir bakayım şu karneyi!"
-"Al baba..."
Adam karneye bir bakar ki, beden eğitimi ve resim dışındaki tüm dersler zayıf.
-"Bir dediğini iki etmiyoruz, bilgisayar dedin, bilgisayar aldık, ingilizce kursu dedin ingilizce kursuna gönderdik, gitar kursu, müzik aletleri, ne istersen yapıyoruz. Kız arkadaş uğruna harcadığın çiçek parasının haddi hesabı yok. Ne bu notların hali, rezil şey!"
-"Baba... O benim karnem değil ki, senin kitaplarını karıştırıyordum, birinin arasında karnelerinden birini bulmuştum..."

hoşgeldiniz canlarım beniim. fıkra güzeldi zuhaha:hhh:
kahve8dc.jpg

kek_pasta.jpg

canım içmezmiyiz kahveyi iste yeter. nasıl hadi cümleten afiyet olsun arkadaşlar. lop lop et olsun...:tea:

Geri