gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Burçların En Büyük Korkuları

Konu, 'Burçlar' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

en çapkın burç çapkın burçlar en capkın burclar burç kadını KOÇ : Hedef bulamama, tartışacak kişi yada konu bulamama korkusu.
    BOĞA : Huzur bulamama korkusu, huzurun bozulması korkusu.

İKİZLER : Bilgi verme ve bilgi alma işlevini sürdürememek, ellerini ve konuşma yeteneğini kaybetme korkusu

YENGEÇ : Başına bela gelme korkusu. Başına herşey gelebilme ihtimali korkusu

ASLAN : İzleyici bulamama korkusu. Kendini alkışlamak zorunda kalma korkusu.

BAŞAK : Belaya bulaşma, hastalığa bulaşma, hastalığın bulaşması korkusu

TERAZİ : Popüler bir partner bulamama, popüler olamama korkusu. Tartışma korkusu.

AKREP : Güçsüz kalma korkusu, gücünü kaybetme korkusu

YAY : Bilgi bulamama, duygu ve düşüncelerini aktaracak kişi bulamama korkusu

OĞLAK : Başkaları ne der korkusu. Parasız kalma korkusu.

KOVA : Yalnız kalma korkusu. Sıradanlaşma korkusu.

BALIK : Partner olmadan yalnız kalma korkusu, duygusal ifadeyi aktaramama korkusu.

Burçların En Büyük Korkuları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. eğitimde en büyük  engel korkudur

eğitimde en büyük engel korkudur

Eğitim sadece gelişen çağa ayak uydurmak için değil, aynı zamanda insanın kendini gerçekleştirme isteğini tatmin için de çok önemli bir araçtır. İnsan basit bedensel ihtiyaçlarınızı karşıladıktan sonra kendini topluma kabul ettirme ve sevdirme ihtiyacını hisseder. Bu da ancak iyi bir eğitim sonucu oluşan kendine güven ile gerçekleşir. Yaşadığımız çevre ve aldığımız eğitim bizi biz yapan yapı...
  2. burçlara göre en büyük korkular...

burçlara göre en büyük korkular...

Güçsüz kalmak, belaya bulaşmak, yalnız kalmak... İşte burçlara göre en büyük korkular... KOÇ: Etkinliği, atılganlığı, kendine aşırı güven ve aceleciliği ile bilinen Koç burcunun en büyük korkusu kendine bir hedef bulamamak ve etrafında fikirlerini paylaşacak insanların olmaması. BOĞA: Amaca bağlılığından ve sadakatinden ödün vermeyen boğa burcu insanı dış sebeplerden dolayı...
  3. Burcların korkuları

Burcların korkuları

burçların korkuları Yaralış özelliklerimiz arasında korku da vardır ve meleklerim işte bizlerin korktugu bazı şeylerin burçlarımızdan kaynaklı oldugunu biliyormuydunuz..işte burclara göre korkularımız.. KOÇ: Etkinliği atılganlığı kendine aşırı güven ve aceleciliği ile bilinen Koç burcunun en büyük korkusu kendine bir hedef bulamamak ve etrafında fikirlerini paylaşacak insanların olmaması....
  4. Meleklerim korkularınız nelerdir haydi herkes en büyük korkusunu paylaşsın???

Meleklerim korkularınız nelerdir haydi herkes en büyük korkusunu paylaşsın???

Evet meleklerim hepimizin muhakkaki korkuları vardır hepimiz tabiki en başta YÜCE RABBİMİZDEN korkarız peki daha sonra korkularınız nelerdir???Mesela ben yalovada yaşadığım 17ağustos depreminden sonra karanlıktan çok korkuyorum kızlar.:uhu:
  5. Burcunuza Göre Korkularınız Neler?

Burcunuza Göre Korkularınız Neler?

burçlar ve korkuları, burçların korkuları, burçlara göre korkular Sevgili melekler, hepimizin farklı farklı korkuları vardır. Kimimiz yalnız kalmaktan, kimimiz karanlıktan korktuğumuz gibi kimimiz de kelebekten, böcekten, sinekten korkabiliriz. Karakter farklılıklarıyla bildiğimiz burçlarda da korkular farklı. Siz de burcunuzun korkularını okuyun bakalım, gerçekten tutuyor mu?.. KOÇ...

Sayfayı Paylaş