gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Burcu Güneş - Biz Aşkı Meleklerden Caldık

Konu, 'A-B Harfli Şarkılar' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

burcu güneş melek biz aşkı meleklerden çaldık notaları burcu güneş biz aşkı meleklerden çaldık notaları sözleri şarkısının bak yıldızlar altında gözlerimin içine
    düy rüzgarların bize anlattığı birşey var

bir fısıltı gibi bazen o en büyük çığlıklar

bilmezler mı gelir geçer en büyük fırtınalar

biz aşkı meleklerden çaldık

birbirimize sımsıkı bağlandık

Burcu Güneş - Biz Aşkı Meleklerden Caldık konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Burcu Güneş - Yar Dediğin

Burcu Güneş - Yar Dediğin

yar dediğin sarılır ayda yılda darılır ah benimki pek bi hoş elde kuzu gibi yar bende korolası yar üç sözün ikisi boş ak derim o kara der insanı deli eder vay bana vaylar bana elde neşe gülücük huyu huyuma suyu suyuma uymuyor ama aşığım ona sar beni al yanına dolan boynuma götür sonuna
  2. Burcu Güneş - Olmazsan Olmaz

Burcu Güneş - Olmazsan Olmaz

olur ha dünya güzeli bir sevgili buldunuz ve onunla dosta düşmana övünüp durdunuz bir krallık hegemonya şatolar kurdunuz zil takip ta ulu orta oynatıp durdunuz sanmayın bir ömür boyu tılsımlar sürer sanmayın şansınız açık hep bu böyle gider sanmayın bu efsaneler hiç bir gün göze gelmez sanmayın imrenenlerin nazarı değmez aşık oldum yaman oldum ben ne oldum demeyin kanat açmış siz...
  3. Burcu Güneş - Güneş Doğacak

Burcu Güneş - Güneş Doğacak

bilinmez bir gidiş sevgiye tutunup elveda hatıralar sizlere ağlama ayşe kız ağlarsan anlarım beni bekler güz bildik bir ezgili sizi var hala ağrıyor her yağmur yağışında bayramlar gelmedi sensakrak doğmadı yüzüme güneş içimden bir ses yükselir birden güneş doğacak sabahın ilk ışıklarında yürürüm yaşemenler kokar bu civarlarım hem hasret hem hüzün birarada çok uzun yolum var...
  4. burcu Güneş gözlerinde bıraktım aşkı

burcu Güneş gözlerinde bıraktım aşkı

gözlerimde bıraktım gözlerinde yaşadım aşkı sevdayı aşk gözlerimdeyken Burcu Güneş - Gözlerinde Bıraktım Aşkı Al gönlümü bir kuru dalla bir tatlı sözle her vuruşunda kalbim ağlıyor ağlıyıyor ince ince Ses ver sana zalim demeye dilim varmıyor Ah aşk affedilmişliğine minnet et diyor Senin eşin bir benzerin yok ben aşkı sende bildim Zulümlerin hüzün vermiyor Önce Allah sonra sensin Gözlerinde...
  5. Burcu Güneş Kimdir, Resimleri

Burcu Güneş Kimdir, Resimleri

Burcu Güneş Kimdir, Resimleri var mı yoksa paylaşırsanız çok sevinirim.

Sayfayı Paylaş