gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

Burcunuz ve çikolatası

Konu, 'Burçlar' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

Benim burcum oğlak.Burcumun bütün özelliklerini taşıyorum ve de burcum hakkında yapılan tüm yorumlar hemen hemen doğru çıkıyor:DŞimdide bir özelliğimizi daha keşfetmişler bizlerin yani burçlarımızın:)Tabi ki en büyük tutkumuz ÇİKOLATA.Benim çikolatam kaliteli olacak ve sade olacak.... [​IMG]
    Burcunuz ve çikolatası..
    Koç: Buruk ve damakta acımsı bir tat bırakan çikolatadan hoşlanır.

Boğa: Fıstıklı, fındıklı, sütlü çikolatalar favorisidir.

İkizler: Birçok çeşit içeren bir çikolata paketi hediye edilebilir.

Oğlak: Kaliteli çikolataları sever.

Kova: Kalitesi, markası ve lezzeti tescilli olan çikolata hediye edilmelidir.

Balık: Bütün çikolata çeşitlerini sever.

Yengeç: Lezzetli ve kaliteli çikolatayı sever.

Aslan: En pahalı çikolatalar şık pakette sunulmalıdır.

Başak: Özel bir sunumla veril ece k tek tip çikolata meraklısıdır.

Terazi: Sütlü çikolataları ve kutuyla uyumlu ambalajları beğenir.

Akrep: Meyveli çikolatayı sever.

Yay: Nostaljik paketlerdeki çikolataları beğenir

2. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0
    Yengeç: Lezzetli ve kaliteli çikolatayı sever. gercekten öyle valla bide bitteri cikolatayı cok severim

3. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    en pahali çikolataları şık pakette sunun bana

4. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    lezzzetine düskünümdür :D

Burcunuz ve çikolatası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çiçekler ve burçlar

çiçekler ve burçlar

çiçek isimleri melek çiçeği çiçekler ÇİÇEKLER VE BURÇLAR SÜMBÜL / KOÇ Koçun zamanı ilkbahardır. bu dönemde sümbülün çiçekleri ile mutlu olur. yumuşak pembe, mavi, mor ve beyaz renkler onu büyüler. ilkbahar çiçeklerini genelde kışın evde ve camın önünde yetiştirir. böylece onlarla haftalarca mutlu olabilir. GÜL / İKİZLER İkizlerin sembolüdür. çiçeklerin kraliçesi özellikle ikizleri...
  2. Burçların Sembolleri ve Anlamları

Burçların Sembolleri ve Anlamları

burçların anlamları burç simgeleri burçların sembolleri burçlar ve anlamları burç Burçlarımınız sembolünün de birer anlamı varmış meleklerim.Buyrun bakalım okuyun ve sizler de öğrenin. :tik: KOÇ Koç'u simgeleyen boynuz figürü cesaretin ve atılganlığın simgesidir. Öncü ve lider ruhlu Koç Zodyak'ın ilk burcu olması nedeniyle de yeni başlangıçlar ve doğuma işaret eder. Tek bir noktadan açılan...
  3. Burcunuz ve parfümünüz

Burcunuz ve parfümünüz

lancome poem Parfümünüzün daha etkili ve daha kalıcı olmasını ister misiniz? Tabi ki istersiniz :) O halde size bu konuda muhteşem bir sır vereceğiz Melek'ler;) Parfümünüzü burcunuza göre seçmenizi öneriyor ve sizin burcunuza hangi kokunun daha hoş gideceği konusunda bilgiler sunuyoruz bu yazımızda. SU GRUBU (Yengeç, Balık, Akrep) Sofistike ve zarif su kadınının müthiş bir estetik gözü...
  4. Söz çikolatası

Söz çikolatası

söz çikolatası söz çikolatası modelleri çikolata tabağı süsleme çikolata tabağı gondol süslemeleri Evliliğe karar verildiği o ilk büyük gün yani, söz günü ikram edilen çikolata oldukça önemli bir detaydır değil mi Melek'lerim? Mesela ben o çikolatayı asla ikram etmiyip saklamayı düşünüyorum ama bozulmadan nasıl muhafaza edeceğimi de bilmiyorum :D:D Söz çikolatası seçerken nelere dikkat...
  5. Söz Çikolatası Nasıl Olmalıdır

Söz Çikolatası Nasıl Olmalıdır

söz çikolatası nasıl olmalı söz çikolatası, söz çikolatası nasıl seçilir, söz çikolatasının önemi, söz çikolatası alınmalımıdır, çikolata Seçeceğiniz çikolata unutmayın ağzınızın tadı olacak damat bey ve annesi, kardeşi ablası yengesi .. Eyy ahali:D Damat ahalisi:):):D:D Söz çikolatası kız isteme töreninin en tatlı öğesi ve olmazsa olmazıdır. Genel olarak gümüş bir tepsi içerisine...

Sayfayı Paylaş