gebe
  1. nalan11

nalan11 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Bursada bildiğiniz gerçekten konusunda iyiiii bir FALCI var mı ?????

Konu, 'Kadın Haberleri' kısmında nalan11 tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar konuyu nereye açacağımı bilemedim...Ama bana yine de önerisi olan meleklerrr var mı?? :)):)) Gerçi Bursa küçük biyer..muhakkak çoğunu duydum yada giden arkadaşlarım olmuşturr..ama çoğu maddi yönden sömürülüyo yada uydurmasyon..Ben birini biliyorum hatta 2 arkadaşıma yıllar önce ne dediyse şimdi yaşıyorlarr...yalnız kadın artıkk bakmıyormuş.Bursa halinin arka tarafında oturuyormuş..Belki gideniniz olmuşturr...Sizin bildiğiniz önereceğiniz gerçekten dürüst fakat yorumları iyi olan falcı var mı?? Açıkcası acilllll....!!!Şimdidenn teşekkürler arkadaşlar..bekliyorum önerilerinizi...

Bursada bildiğiniz gerçekten konusunda iyiiii bir FALCI var mı ????? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Alex - Bir Bildiğim Var

Alex - Bir Bildiğim Var

sen bir gul yeter gunesim olursun benim bir tek soz soylesen canimi alirsin benim yillarca seni cilginca sevdim bir golge gibi pesinden geldim sensizdim gunlerce yalnizda
  2. Bildiğim Bir Şarkı Var ..

Bildiğim Bir Şarkı Var ..

Merhametsiz karanlıklar içindeyim Ne zaman güneş doğacak bilmiyorum Mavi denizlere mor dağlara karşı Bildiğim bir şarkı var onu söylüyorum Bütün şarkılar gibi kederli .. Sokaklar, caddeler, evler bomboş Yokluğun sırtıma saplandı bir bıçak gibi Akıtır taşa, toprağa kanımı Dünya seninle aydınlık ve güzeldi Şimdi bin güneş doğsa götürmez karanlığımı...
  3. Radyo Nasıl İcat Edildi bu konuda bilginiz var mı

Radyo Nasıl İcat Edildi bu konuda bilginiz var mı

Arkadaşlar Radyo Nasıl İcat Edildi bu konuda bilginiz var ise lütfen bana da acil tarafından Radyo Nasıl İcat Edildi yazarsanız çok ama çok sevinirim.
  4. Kabir azabı gerçekten var mı?

Kabir azabı gerçekten var mı?

Kabir azabının varlığını bildiren vesikalardan bazıları şöyledir: İmam-ı a'zam hazretleri buyurdu ki: Kur'an-ı kerimde (Onlar, sabah-akşam ateşe sokulurlar. Kıyametin kopacağı günde, "Firavun hanedanını azabın en çetinine sokun!" denilecek) buyuruldu. (Mümin 46) Sabah-akşam görecekleri azap, Kıyametten öncedir. Âyetin devamında onların şiddetli azaba sokulacağı bildiriliyor....
  5. Saç satan ve satın alan yerler var mı bildiğiniz

Saç satan ve satın alan yerler var mı bildiğiniz

Arkadaşlarım saçlarım çok ama çok iyi sürekli bakım yapıyorum ve ortalama 70 cm uzunluğundalar. Maddi olarak bu aralar ne oldu ise eşim çok ama çok sıkıştı artık ev kirasını bile ödeyemeyecek duruma geldik iki tanede çocuğum var ben en azından saçımı satayım diyorum. Eşime daha söylemedim saçlarımı çok sever ve izin vermez ama ne bilim saçlarımı istanbulda satacağım bir yer var mı acaba saçımı...

Sayfayı Paylaş