gebe
  1. Efsun demir

Efsun demir Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

Burun estetiği yardım !

Konu, 'Plastik Cerrahi' kısmında Efsun demir tarafından paylaşıldı.

en iyi burun estetiği yapan doktorlar,burun estetiği olanlar,estetik burun ameliyatı yorumları Arkadaşlar merhaba barış çakır ve salih emre üregen arasında kararsızlık yaşıyorum. fiyat farkı da oldukça fazla. Nasıl kara vermem lazım bana yardımcı olur musunuz?Birde söylediğim doktorlardan birine ameliyat olan varsa lütfen deneyimlerini yazabilirmi ?

2. ışıl aksüt

ışıl aksüt Forum Okuru

Barış çakır ve salih emre üregen kapalı tekniğin iki duayeni bana göre.ben hem kulak hem burun ameliyatımı salih beye yaptırdım.burun için genel uyutuldum, kulakda lokal anestezi oldu,narkoz almadım.Burnumu çok beğendim salih beyi tavsiye ederim

3. nalan silim

nalan silim Forum Okuru

canım ben barış çakıra ameliyat oldum çokta memnunum tavsiye ederim ;)

4. sanem parlak

sanem parlak Forum Okuru

selam arkadaşlar ben de salih emre beye ameliyat oldum daha 1 hafta oldu ateli çıkardığımızda inanamadım çok güzel olmuşum çokk

Burun estetiği yardım ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Burun EstetİĞİ

Burun EstetİĞİ

Rinoplasti, en çok yapılan estetik ameliyatlardan biridir. Bu ameliyatla burun daha kısa veya daha uzun hale getirilebilir; burun ucu ve burun kemerinin şekli değiştirilebilir; burun delikleri küçültülebilir; üst dudak ile burun arasındaki açı değiştirilebilir. Doğumsal veya travmalara bağlı sonradan oluşmuş şekil bozuklukları da giderilebilir. Ayrıca, bu ameliyatla birlikte, şayet varsa,...
  2. Burun Şekil Bozukluğu (Burun Estetiği)

Burun Şekil Bozukluğu (Burun Estetiği)

burun şekil bozukluğu burunda şekil bozukluğu burun bozuklukları erkek şekilleri bozuklukları Burun, en göz önünde olan organlarımızdan bir tanesidir. Her ırk ve kişinin, belli bir burun şekli vardır. Çoğunlukla travmaya bağlı bazen de yapısal olarak burun şeklinde bozukluklar olabilir. Doğallıktan uzak görüntüler kişiyi rahatsız ederse, kişinin “burun şeklinin değiştirilmesi”ni isteme hakkı...
  3. Burun Estetikleri

Burun Estetikleri

burun şişmesi burunda şişme Burun Estetikleri:Yüzün tam ortasında yer alması burunun yüz estetiğinin en önemli unsuru olmasına yol açar. Bu nedenle burun estetiği ameliyatları kişinin yüz görünümünde belirgin bir değişime neden olur. Bu değişimin hastayı olumlu etkilemesi, yani ameliyat sonucundan memnun kalması için mutlaka kendisini...
  4. Burun Estetik Operasyonu

Burun Estetik Operasyonu

http://www.youtube.com/watch?v=a9Oid-Xs_Uo
  5. burun estetiği yaptıran varmı

burun estetiği yaptıran varmı

selam hanımlar benim burnumda kemik eğriliği var doktor amileyit olmam gerektiğini söyledi rahat nefes alamıyorum hazır bu ameliyatı yaptırmışken burnumda da ufak tefek değişiklik yaptırmak istiyorum ama korkularım da var burun estetiği ameliyatı çok zormu acaba ne kadar sürede ayağa kalkarım ameliyat sonrası ağrı çok oluyormu beni aydınlatırsanız sevinirim

Sayfayı Paylaş