gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Büyük yüzük modelleri

Konu, 'Takı ve Takı Tasarım' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

büyük yüzük modelleri büyük yüzük yüzükler gösterişli modelleri en Büyük yüzük modellerinden hoşlanan bayanlar için çok hoş şık ve gösterişli yüzük modelleri
    Özellikle özel gün ve gecelerde abiyelerinizi tamamlayıcı bir aksesuar olarak kullanabilirsiniz kızlar:tik:

[​IMG][​IMG][​IMG]

2. su.ay

su.ay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    çok güzel modellermiş. bende çok severim. büyük modelleri. paylaşım için teşekkürler.

Büyük yüzük modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. YÜzÜk Modellerİ

YÜzÜk Modellerİ

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. büyük yüzükler

büyük yüzükler

büyük yüzükler Merhabalar arkadaşlarım, sizlerde biraz farklı olsun biraz değişik yüzük olsun yada daha büyük yüzük olsun diyorsanız bu aşağıdaki modellere bakmadan geçmeyin diyorum. E tabiki büyük yüzük seviyorsanız :D
  3. Büyük Taşlı Yüzükler

Büyük Taşlı Yüzükler

büyük taşlı yüzükler büyük taşlı yüzük modelleri yüzük Parmaklarınızda devasa taşlarıyla oldukça dikkat çekecekleri kesin.
  4. Büyük incili Yüzükler

Büyük incili Yüzükler

Ortalarındaki kocaman incilerle bu yüzükler epey farklı.
  5. Yüzük Modelleri

Yüzük Modelleri

Parmaklarımız boş durduğu zaman pekte hoş görünmez dimi meleklerim.Ama bu tektaşlar çok şık gösterir diye düşündüm ve onları sizlere sunuyorum.

Sayfayı Paylaş