gebe
  1. zelal0903

zelal0903 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

buz tutan gemi resimleri

Konu, 'Gerçek Resimler' kısmında zelal0903 tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG] [​IMG]

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: buz tutan gemi resimleri
    ay bu ne gerçekmi bu nasıl soğuk muş bu koca gemi buz tutumuş allah allah:hmm:ellerine sağlık canım güzel paylaşımdı

3. TaMaRa

TaMaRa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Kutuplardaysa neden olmasin:D yok ben sevmiyom sogugu kisi ya,böyle resimlere bile bakinca üsüyom:(

4. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

gerçekten çok farklı duruyor eline sağlık.

buz tutan gemi resimleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gemi

gemi

Her türlü olumsuzluktan kurtulmaya, İyi insanlarla birlikte gemiye binmek ilahi mağfirete, gemiden salimen karaya inmek sıkıntı vve ıstırabın sona ermesine, Geminin batması salimen yapılacak yolculuğa, Batan gemiden bir kalas, can simidi gibi şeylere tuttunarak kurtulmak verilen sadakaların kabulüne, Gemiyi meydana getiren unsurların parçalanması aile fertlerinde meydana gelecek üzücü duruma,...
  2. Gülşen - Buz

Gülşen - Buz

Zor mu geldi kalp bilendi Bakmam artık yüzüne Yaş mı geldi gözlerinden Bak dert olur içime Bir alev gibi yandım söndüm kendi kendime Bir karar verdim senden ayrı uzun gecelerde Buz gibi yataklarda yanlız yatmak istemem Genç yaşımda kalbimi aşka düşman edemem Beni bilirsin kararlıysam dünya dursa dönmem Çok geciktin herşey için artık vursan da ölmem
  3. Buzdan Heykeller

Buzdan Heykeller

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Buzdan Şaheserler

Buzdan Şaheserler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş