gebe
  1. Lamazi

Lamazi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    0

Çalışan yada ciddi görünmeyi seven bayanlara..

Konu, 'Moda Güncel' kısmında Lamazi tarafından paylaşıldı.

Sizlere sunduğum bu kıyafetleri genelde çalışan bayanlar, iş görüşmesine giden bayanlar yada ciddi görünmeyi seven bayanlar tercih ediyor Bu sade ve şık kıyafetlerinizin üzerine takabileceğiniz iddalı takılarla konbine edip kulanabilirsiniz:)

2. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
  3. perize

perize Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    18
  4. asi&mavi

asi&mavi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Allahım sen bi memurluk nasip et de biz de giyelim böle:D:D:D

Çalışan yada ciddi görünmeyi seven bayanlara.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çalışan bayanlara takımlar

çalışan bayanlara takımlar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Spor giyim seven bayanlara

Spor giyim seven bayanlara

Spor giyinmeyi seven bayanlar bu jeas'lar sizin için:)
  3. Çalışan Bayanlara Özel Kıyafetler

Çalışan Bayanlara Özel Kıyafetler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Çalışan Bayanlara Tayyör Modelleri

Çalışan Bayanlara Tayyör Modelleri

tayyör modelleri bayan tayyör modelleri tayyor çeşitleri Her daim şık şıkıdım işe gitmek istiyorsanız özellikle memur hanımlar (hoş ben pek göremiyorum ama) bunlar tam size göre. Ben de bir öğretmen olarak hepsini çok şık buldum doğrusu. Özellikle sonuncuya hayran kaldım.:)
  5. Polin'den Çalışan Bayanlara

Polin'den Çalışan Bayanlara

polin elbise modelleri polin elbise kıyafet kıyafetleri 2011 Polin, çalışan, enerjik ve stil sahibi kadınlara, günden geceye uzanan bir şıklık için hem rahat hem gösterişli elbiseler sunuyor. Sezonun moda renkleri, gül kurusu ve pudrayı bolca kullandığı modelleriyle romantik kadınları cezbederken, siyahın gizemiyle dişiliğini vurgulamaktan hoşlanan kadınları etkiliyor....

Sayfayı Paylaş