gebe
?

Calismakmi daha kolay Okumakmi???

1. CaLiSmAk

oy sayısı 0
    0,0%
  2. OkUmAk

oy sayısı 2
    100,0%
  1. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

Calismakmi kolay Okumakmi???

Konu, 'Anket : 100 kişiye sorduk' kısmında kördügüm tarafından paylaşıldı.

Arkadaslarim sizce calismakmi daha kolay okumakmi???

2. eylül

eylül Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Calismakmi kolay Okumakmi???
    ben her ikisinide yapıyorum ikiside zor

3. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Bence de her ikisi de zor. Ben bir yandan dışarıdan kariyer yapıyorum, bir yandan mesleğimi de sürdürüyorum. Bir yandan da ev, aile... Oy oy oy... :)

4. Misafir

Misafir Forum Okuru

hayatta kolay olan hiçbirşey yok her ikiside sorumluluk isteyen ve bir o kadarda zor :nod:

5. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    okumak daha kolay anne baba masrafı ödüyor.ama calısanlarında hakkını yememek lazım calısıp okuyanların işi çok zor. sadece calısanların saa baya bir zor babamı annemi cok rahat görebiliyorum ekmek parası kazanmak zor iş..

6. askkusum

askkusum Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    OkUmAk tabiki ekmek elden su gölden anne harçlığım bitti :hıms:

Calismakmi kolay Okumakmi??? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kolay Profiterol

Kolay Profiterol

profıtrol Kızlar yapması çok kolay yemesi çok güzel bir tarif :PROFİTEROL iç malzemeler 3 adet elma 1 adet büsküvi 1 su bardağı ceviz içi 1 çorba kaşığı süt Sosu için 1 su bardağı şeker 1 çorba kaşığı un 3 çorba kaşığı kakao 1 çorba kaşığı nişasta 2 yumurta sarısı 1 paket vanilya 1 şişe süt 3 çorba kaşığı margarin üzeri için fındık Hazırlanışı Elmaları rendeleyin sade bisküvi 1...
  2. ,,Unutmak Kolay''

,,Unutmak Kolay''

Unutmak kolaydır hep derler ama bilmezler insanın içinde yatan unutmamak hissini. Her kafadan bir ses çıkar ama hiçbiri doğru değildir unutamayan için... Benimde böyledir.Aslında zaman herşeyi getirir zaten zaman bunu gerektirir. Ya olduğu gibi yaşayamazsın herşeyi , ya da zaten yaşanmış bitmişleri görürsün ama her yaşanmış unutulmaz. Unutulan zaten hatırlanmaz. Siz siz olun unutmayı...
  3. kolay tonik cok kolay

kolay tonik cok kolay

1 yemek kaşigi irmik 1yemek kaşigi hazır su olabilir yagmur suyu olabilir gercek gül suyu olabilir yüzünüze sürün ve kuruyunca ovalayarak cıkarın sakın göz altına sürmeyin ılk suyla yıkayın ardından bi nemlendirici sürün bu kadar
  4. Kolay tekerlemeler

Kolay tekerlemeler

kolay tekerlemeler en kolay tekerlemeler kolay tekerlemeler, kısa, komik, örnekleri burada arkadaşlar. Bazı tekerlemeler vardır söylerken diliniz resmen dolanır :D Dün bunu yaşadım bende:D:D Kardeşimle tekerleme yarışına girdik ve ne yazık ki o kazandı :D Benim puanımı düşüren "Bu bahçe başka bahçe, şu bahçe başka bahçe" tekerleme oldu:D Dilim bir türlü dönmedi, akşama kadar...

Sayfayı Paylaş