gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Cam ayakkabı modelleri

Konu, 'Moda Güncel' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

cam ayakkabı modelleri şeffaf ayakkabı modelleri burada arkadaşlar. Siz hiç camdan ayakkabı gördünüz mü? Peki giyer misinizi? :) Sevgili Melek'lerim, ilginç ayakkabı tasarımlarına bir yenisi daha eklendi. İçi dışı bir olmak güzeldir ama bakalım bu ayakkabılarda da güzel olacakmı:D 2012 Ayakkabı Modasında şeffaf camdan ayakkabılarda yer alıyor Melek'lerim. "Aa yok ben camdan ayakkabı giymem, ayağımda kırılır" demeyin, eminim ki bildiğimiz o camlardan değildir:) Bana külkedisi'nin ayakkabılarını hatırlattı bu cam ayakkabılar:D Bakalım sizlerede külkedisini hatırlatacak mı ya da neyi hatırlatacak:) Buyrun hepbirlikte görelim :) [​IMG]

ayşegül yusuf bunu beğendi.
  2. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    BUNLAR GİYİLİYORMUYMUŞ ACABAAA :hihi: benlik değillmiş:D:D bir kaldırımdan hızla atladığında kırılmazmı bunlar :D:D ayy hahaha

3. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    KOmik olmuş camdan ayakkabı :D:D

4. rizeli

rizeli Forum Okuru

5. ayşegül yusuf

ayşegül yusuf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

6. ayşegül yusuf

ayşegül yusuf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Ben ılk ve ortadakı cam ayakkabılardan bırını almak ıstıyorum ama nasıl sıparıs verıcegımı anlayamadım bana yardımcı olurmusunuz bana ıletısım Numarası verebılır mısınız

Cam ayakkabı modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Şık modelleriyle cam masalar

Şık modelleriyle cam masalar

Camdan yapılmış eşyalar her zaman için eşyayı daha zengin gösteriyor.Cam eşyaların hem modern tarz anlamda hemde göze hitap eden bir özelliği var. Yaramaz çocuklu aileler için ideallermi bilinmez ama şıklığı sevenler için ideal olduklarını söyleyebilirim arkadaşlar.:)
  2. Sürgülü Cam Kapı Modelleri

Sürgülü Cam Kapı Modelleri

cam kapı modelleri sürgülü cam kapı sürgülü modelleri camlı Evinizi daha farklı herkesten daha modern olmasını istiyorsanız bu cam kapıları yaptırabilirsiniz.
  3. Cam çaydanlık modelleri

Cam çaydanlık modelleri

çaydanlık modelleri cam çaydanlık modelleri cam paşabahçe cam çaydanlık, modelleri, değişik çaydanlık modelleri, çaydanlık modelleri cam, muhteşem çaydanlıklar burada arkadaşlar. Çay keyfinizi ikiye katlayacak muhteşem şıklıkta ki ve sıradışı cam çaydanlık modelleri sizler için geliyor Melek'ler:)
  4. Cam orta sehpa modelleri

Cam orta sehpa modelleri

Orta sehpa modelleri Cam sehpa Ben orta sehpa sevmem o yüzden de evime almadım. Ama servis için iki takım zigon sehpa aldım.Çok şık Zigon sehpa modelleri mevcut. Ama sizde annem gibi orta sehpasız ev mi olur diyorsanız salonların ortasında duran sehpalarınızı tamamen camdan yapılmış olarak seçebilirsiniz. Taşıyıcılarında veya üzerinde, hiç bir yerde başka bir malzeme olmadan yapılmış,...
  5. Cam Çaydanlık Modelleri 2015

Cam Çaydanlık Modelleri 2015

çaydanlık modelleri, cam demlik modelleri, cam çaydanlık modelleri Çay sunumunu görsel bir şıklığa dönüştüren cam çaydanlıklar ile sağlıklı ve lezzetli çaylar keyfe dönüşüyor. Gelen konuklarınız için cam çaydanlık da yaptığınız da sunum da onların beğenisini kazanacağı gibi çayın demini ve rengini kendi gözleriniz ile bizzat görmenin de huzurunu yaşıyorsunuz. Ocak üzerin de ısıya dayanıklı...

Sayfayı Paylaş