Cam ayakkabı modelleri

Konu, 'Moda Güncel' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

1. Misafir

Misafir Forum Okuru

cam ayakkabı modelleri şeffaf ayakkabı modelleri burada arkadaşlar. Siz hiç camdan ayakkabı gördünüz mü? Peki giyer misinizi? :) Sevgili Melek'lerim, ilginç ayakkabı tasarımlarına bir yenisi daha eklendi. İçi dışı bir olmak güzeldir ama bakalım bu ayakkabılarda da güzel olacakmı:D 2012 Ayakkabı Modasında şeffaf camdan ayakkabılarda yer alıyor Melek'lerim. "Aa yok ben camdan ayakkabı giymem, ayağımda kırılır" demeyin, eminim ki bildiğimiz o camlardan değildir:) Bana külkedisi'nin ayakkabılarını hatırlattı bu cam ayakkabılar:D Bakalım sizlerede külkedisini hatırlatacak mı ya da neyi hatırlatacak:) Buyrun hepbirlikte görelim :)

2. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye

BUNLAR GİYİLİYORMUYMUŞ ACABAAA :hihi: benlik değillmiş:D:D bir kaldırımdan hızla atladığında kırılmazmı bunlar :D:D ayy hahaha

3. RefRa

RefRa Daimi Üye

KOmik olmuş camdan ayakkabı :D:D

4. rizeli

rizeli Forum Okuru

Fiyatlari nedir

Cam ayakkabı modelleri konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Cam masa modelleri

cam masa modelleri cam masalar yemek masası modelleri yemek masası masaları Evinize yeni yemek masası almak isterseniz cam masalar çok asil ve hoş duruyolar:)
  2. Sürgülü Cam Kapı Modelleri

cam kapı modelleri sürgülü cam kapı sürgülü modelleri camlı Evinizi daha farklı herkesten daha modern olmasını istiyorsanız bu cam kapıları yaptırabilirsiniz.
  3. Cam çaydanlık modelleri

çaydanlık modelleri cam çaydanlık modelleri cam paşabahçe cam çaydanlık, modelleri, değişik çaydanlık modelleri, çaydanlık modelleri cam, muhteşem çaydanlıklar burada arkadaşlar. Çay keyfinizi ikiye katlayacak muhteşem şıklıkta ki ve sıradışı cam çaydanlık modelleri sizler için geliyor Melek'ler:)
  4. Cam orta sehpa modelleri

Orta sehpa modelleri Cam sehpa Ben orta sehpa sevmem o yüzden de evime almadım. Ama servis için iki takım zigon sehpa aldım.Çok şık Zigon sehpa modelleri mevcut. Ama sizde annem gibi orta sehpasız ev mi olur diyorsanız salonların ortasında duran sehpalarınızı tamamen camdan yapılmış olarak seçebilirsiniz. Taşıyıcılarında veya üzerinde, hiç bir yerde başka bir malzeme olmadan yapılmış,...
  5. Cam Çaydanlık Modelleri 2015

çaydanlık modelleri, cam demlik modelleri, cam çaydanlık modelleri Çay sunumunu görsel bir şıklığa dönüştüren cam çaydanlıklar ile sağlıklı ve lezzetli çaylar keyfe dönüşüyor. Gelen konuklarınız için cam çaydanlık da yaptığınız da sunum da onların beğenisini kazanacağı gibi çayın demini ve rengini kendi gözleriniz ile bizzat görmenin de huzurunu yaşıyorsunuz. Ocak üzerin de ısıya dayanıklı...

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. cam ayakkabı modelleri

,
  2. cam ayakkabi