Cam ayakkabı modelleri

Konu, 'Moda Güncel' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

1. Misafir

Misafir Forum Okuru

cam ayakkabı modelleri şeffaf ayakkabı modelleri burada arkadaşlar. Siz hiç camdan ayakkabı gördünüz mü? Peki giyer misinizi? :) Sevgili Melek'lerim, ilginç ayakkabı tasarımlarına bir yenisi daha eklendi. İçi dışı bir olmak güzeldir ama bakalım bu ayakkabılarda da güzel olacakmı:D 2012 Ayakkabı Modasında şeffaf camdan ayakkabılarda yer alıyor Melek'lerim. "Aa yok ben camdan ayakkabı giymem, ayağımda kırılır" demeyin, eminim ki bildiğimiz o camlardan değildir:) Bana külkedisi'nin ayakkabılarını hatırlattı bu cam ayakkabılar:D Bakalım sizlerede külkedisini hatırlatacak mı ya da neyi hatırlatacak:) Buyrun hepbirlikte görelim :)

2. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye

BUNLAR GİYİLİYORMUYMUŞ ACABAAA :hihi: benlik değillmiş:D:D bir kaldırımdan hızla atladığında kırılmazmı bunlar :D:D ayy hahaha

3. RefRa

RefRa Daimi Üye

KOmik olmuş camdan ayakkabı :D:D

4. rizeli

rizeli Forum Okuru

Fiyatlari nedir

Cam ayakkabı modelleri konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Şık Ayakkabı Modelleri

şık ayakkabı modelleri ayakabı modelleri en şık ayakkabı çok
  2. şık ayakkabı modelleri...

şık ayakkabı modelleri
  3. Pembe Ayakkabı Modelleri

pembe ayakkabı pembe ayakkabı modelleri ayakkabılar topuklu modelleri Yaz aylarında canlı renkler daha çok kullanılır siz sevgili meleklerim için yaz mevsimi gibi capcanlı pırıl pırıl kımıl kımıl parlakmı parlak pembe pembiş ayakkabılar :tik:
  4. Topuklu ayakkabı sevenlere, birbirinden şık yazlık ayakkabı modelleri

14 yaş için topuklu ayakkabı 14 yaş topuklu ayakkabı modelleri modelleri 16 Topuklu ayakkabı giymeyi seven meleklerimize özel,birbirinden şık ve birbirinden güzel ayakkabı modellerini paylaşmak istiyorum.Her kadının elinin altında muhakkak bulunması gerektiğini düşünüyorum.Ayakkabılar kıyafete uygun tarzda seçildiği için özel davetlerde,düğünlerde bu tarz bir ayakkabının seçimi daha doğru...
  5. Sezge Ayakkabı Modelleri

sezge ayakkabı sezge ayakkabı nerede Ayakkabı ve aksesuarın yaratıcı, sıradışı markası Sezge el yapımı ve gerçek deri ürünleriyle günümüz kadınlarına farklı alternatifler sunuyor. Sezge, sezon trendlerine bağlı kalmadan özgür tasarımlarıyla her sezon giyilebilecek koleksiyonlar oluşturuyor. Farklılık ve rahatlık ise Sezge'nin vazgeçilmez detayları arasında birinci sırada yer alıyor....
  6. Azure Ayakkabı Modelleri

azure çanta Şehrin temposunu ve trendleri yakalayabileceğiniz Azure çantalar, sezonun önemli ayrıntılarını taşıyor. Kürk, zincir gibi detaylarla süslenen iddialı modeller, kış günlerinde stilinizi hareketlendiriyor.
  7. Ayakkabi Modelleri

shoes :kiss:
  8. Ayakkabı modasından topuklu mavi ayakkabı modelleri

Mavi Ayakkabı Modelleri Mavi Topuklu Ayakkabı Modelleri 2012 Vitrinlerden ve moda programlarından da gördüğünüz gibi bu yıl mavi ve tonları oldukça moda Melek'lerim. Bir misafirimiz de modao lan mavi ayakkabı modellerinden ricavetmiş bizden. Bizde misafirperverliğimizi sergiliyor ve yılın ayakkabı trendleri arasında yer alan mavi topuklu ayakkabı modelleri 2012 trendlerini sizlerle...
  9. Ayakkabı Modelleri 2012 Nursace yeni modelleri istiyorum

Merhaba arkadaşlar ben sizden Ayakkabı Modelleri 2012 Nursace markasının yeni tasarımlarını paylaşmanızı rica ediyor ve şimdiden tşk ediyorum
  10. Gelinlik Ayakkabı Modelleri 2012 yepyeni modelleri burada!

2012 gelinlik ayakkabıları modelleri gelinlik ayakkabısı modelleri 2012 gelin ayakkabısı modelleri yeni http://www.meleklermekani.com/ben-evleniyorum/197833-2012-gelin-sac-modelleri.html adlı konumuzdan sonra, şimdi de evlilik hazırlıkları yapan gelin hanımlara birbirinden şık gelin ayakkabıları sunuyor ve gelinlik ayakkabısı modelleri yeni modeller isteyen tüm arkadaşlarımıza da bu...

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. cam ayakkabı fiyatları