gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Can Bonomo Love Me Back Şarkısı Sözleri Burada Melekler

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

can bonomo love me back eurovision şarkımız 2012 2012 eurovision şarkımız sözleri

Nihayet bugün Eurovision şarkı yarışmasında ülkemizi temsil edecek olan Can Bonomo, hazırladığı şarkıyı kamuoyuyla paylaştı. TRT ekranlarından akşam saatlerinde yayınlanan parçayı dinlemek için LÜTFEN TIKLAYIN.

Can Bonomo'ya yarışmada başarılar diliyor ve Love Me Back isimli parçanın sözlerini sizlerle paylaşıyoruz melekler :)

Hey hey baby love back today
    Never lover sing my ship in say the way

O a a baby dan't chat me down
    Give me a the lie me the know began

I'm alone in say thinking lie the way my ship

But you don't care

Nakarat

Hope I do my ship baby I'll make you fly
    You love me and you know that baby don't you like
    Like me like I like you and say na na na na na na na na...

Söz ve müziği Can Bonomo’ya ait olan parçanın düzenlemesi albümünün prodüktörü ve kliplerinin yönetmeni Can Saban’a ait. Parçanın kayıtları Ali Rıza Şahenk’in sahip olduğu TheFatLab stüdyosunda gerçekleştirildi. Şarkı bir denizcinin aşkını anlatıyor.

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Can Bonomo Love Me Back Şarkısı Sözleri Burada Melekler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Can Bonomo Love me back şarkısı

Can Bonomo Love me back şarkısı

Can Bonomo'nun Love me back şarkısının son anlarını dinleyebildim. Acaba sizde tamamı var mı? Bana bu konuda yardımcı olabilir misiniz? Şimdiden teşekkür ediyorum...
  2. Can Bonomo Love me back şarkısı (Eurovision şarkısı video)

Can Bonomo Love me back şarkısı (Eurovision şarkısı video)

Can Bonomo Eurovision şarkısı 2012 Can Bonomo Love me back şarkısı Love me back Can Bonomo Eurovision 2012'de ülkemizi temsil edecek Can Bonomo, bu yarışmada Love me back ismini verdiği şarkıyı seslendirecek. Love me back isimli şarkıyı dinlemek istiyorsanız, aşağıdaki videodan yararlanabilirsiniz meleklerim... http://www.youtube.com/watch?v=-w-Uo_PHdb0&feature=youtu.be
  3. Can bonomo love me back can bonomo

Can bonomo love me back can bonomo

Can bonomo love me back can bonomo hem orjinalini hemde bizim dilimizde olan sözlerini alt alta istiyorum sizden
  4. Love Me Back Türkçe sözleri Can Bonomo

Love Me Back Türkçe sözleri Can Bonomo

Love Me Back Türkçe sözleri Can Bonomo Can Bonomo Love Me Back Türkçe çeviri Merhaba Sevgili Melek'ler ve bizi ziyaret eden siz sevgili misafirler, bu sayfamızda Can Bonomo'nun Türkiye'yi temsil edeceği şarkı Love Me Back. Türkçesi ise Beni Yine Sev. Şarkının sözleri ve Türkçe çevirisini sizlerle paylaşıyoruz. oh hey hey, baby love me back today ah hey hey, bebeğim aşkıma karşılık ver...
  5. 2012 Eurovision şarkısı love me back can bonomo çevirisi

2012 Eurovision şarkısı love me back can bonomo çevirisi

2012 Eurovision love me back şarkısı sözleri 2012 Eurovision şarkısı love me back can bonomo çevirisi Merhaba Sevgili Melek'ler ve 2012 Eurovision şarkısı love me back çevirisini isteyehn tüm misafirler, sizler için Can Bonomo'nun seslendirdiği 2012 Eurovision şarkısı love me back çevirisini bu sayfamızda paylaşıyoruz. 2012 Eurovision'da Türkiye'yi temsil edecek olan Can Bonomo'nun söz ve...

Sayfayı Paylaş