gebe
  1. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

can evimdesin

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında nisan tarafından paylaşıldı.

can evimdesin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. can evimden vurdu felek

can evimden vurdu felek

Can evimden vurdu felek n'eyleyim Ben ağlarım çelik teller iniler Ben almadım toprak aldı koynuna Yarim diyen bülbül diller iniler Doya doya mah cemalin görmedim Saçlarını çözüp çözüp örmedim Bir gececik sefasını sürmedim Sarmadığım ince beller iniler Kara olur okçuların yoncası Görülmemiş bu dünyada buncası Açılmadan kopup düştü goncası Bahar ağlar açan güller iniler Gider...
  2. Sibel Can - Ev Seçelim

Sibel Can - Ev Seçelim

sibelcanevi türk sanatçıların evleri sibel canın evinin resimleri sibel canın evinin görüntüleri can evini göster Belki bu aşkı Kaderine terk edeceğiz Tutma düşsün Yeniden yürüteceğiz Zamanı çekmiş üzerine Uyuyan bu aşk Uyanınca belki de zevkten Sürüneceğiz Tarifi yok ki tarifine Engeller var Anlatamam ki karşımda Kanunlar var Hadi gel seninle söz verelim Konuşan konuşsun es geçelim Aşk...
  3. Can

Can

"Can" şu andaki ya da gelecekteki yeteneği ya da kapasiteyi; izin ya da olabilirliği ifade etmek için kullanılır. Negatif şekli "can’t", "can not", ya da "cannot" olarak yazılabilir ve eğer bir izin için kullanılmış ise reddetmek yani ‘ hayır ‘ anlamına gelir. Şimdi CAN ile ilgili örneklerimizi görelim: 1- for ability (Yetenek, muktedir olma,...
  4. Boyun büktüğünde kınalı bir çiçek düşer mi acı can evine?

Boyun büktüğünde kınalı bir çiçek düşer mi acı can evine?

Işığını yitirmiş bir yıldız olsam gökyüzünde beni arar mısın? Dizlerimin üstüne yığılıp kaldığımda üzülür müsün? Kaldırır mısın tökezlenip düştüğümde? Gelip sarılır mısın boynuma? Alır mısın koynuna üşüdüğümde? Yaralarımı bağlar mısın? Oturup benimle ağlar mısın? Rengini yitirmiş bir gül olsam eline alıp koklar mısın? Okşar mısın ılık nefesinle? Bir öpücük kondurur musun...

Sayfayı Paylaş