gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Can Gox Haydar Haydar Şarkı Sözü

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Can Gox Haydar Haydar Şarkı Sözü Selam millet sizden Can Gox Haydar Haydar adlı Şarkısının sözlerini yazmanızı istiyorum.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Can Gox Haydar Haydar Şarkı Sözü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kuzey Güney 29 Şubatta çalan Haydar Haydar şarkı sözü

Kuzey Güney 29 Şubatta çalan Haydar Haydar şarkı sözü

Kuzey Güney 29 Şubatta çalan Haydar Haydar şarkı sözü Arkadaşlar selam olsun hepinize dün akşam yani Kuzey Güney 29 Şubatta çalan Haydar Haydar şarkısının sözlerini istiyorum sizden.
  2. Aşık Veysel Haydar Haydar şarkı sözü

Aşık Veysel Haydar Haydar şarkı sözü

Kuzey Güney 25. bölümde çalan şarkı sözleri Aşık Veysel Haydar Haydar şarkı sözü Merhaba Sevgili Melek'ler, ekranların sevilen dizisi, Kuzey Güney 25. bölümde çalan Aşık Veysel'den Haydar Haydar şarkısının sözlerini bu sayfamızda paylaşıma açıyoruz. Ben melanet hırkasını kendim giydim kime ne Arı namus şişesini taşa çaldım kime ne Aah Haydar Haydar taşa çaldım kime ne. Kâh çıkarım...
  3. Can Gox Haydar Haydar Şarkısının Sözü

Can Gox Haydar Haydar Şarkısının Sözü

Can Gox Haydar Haydar Şarkısının Sözü Can Gox Haydar Haydar Şarkı Sözleri Merhaba Sevgili Melek'ler ve Can Gox Hayranı oaln tüm misafirler, sizler için bu yazımızda Can Gox Haydar Haydar adlı şarkısının sözlerini paylaşıma açıyoruz. Ben melamet hırkasını Kendim giydim eğnime Ar-u namus şişesini Taşa çaldım kime ne Gah çıkarım gökyüzüne Seyrederim alemi Gah inerim yeryüzüne Seyreder...
  4. Can Gox Haydar Haydar Sözleri istiyorum sizden

Can Gox Haydar Haydar Sözleri istiyorum sizden

Kızlar sizden bir ricam olacak bana aranızda bilen var ise Can Gox Haydar Haydar Sözlerini yazar mısınız şimdiden çok sağolun.
  5. Can Gox'dan Haydar Haydar Şarkısının Sözleri Karşınızda

Can Gox'dan Haydar Haydar Şarkısının Sözleri Karşınızda

Can Gox Haydar Haydar Şarkısının Sözü Can Gox Haydar Haydar Şarkı Sözleri Can Gox Haydar Haydar Şarkı Sözü Sevgili melekler, Kuzey Güney dizisinde seslendirdiği Haydar Haydar şarkısıyla tanınan müzisyen Can Gox 'dan aynı şarkının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz. İşte Can Gox Haydar Haydar şarkı sözü ..:) Ben melamet hırkasını Kendim giydim eğnime Ar-u namus şişesini Taşa çaldım kime ne...

Sayfayı Paylaş