gebe
  1. ışılsu

ışılsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    0

çanakkale geçilmez....

Konu, 'Memleketim' kısmında ışılsu tarafından paylaşıldı.

çanakkale geçilmez.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çanakkale

çanakkale

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Çanakkale :)

Çanakkale :)

BEN ÇANAKKALE DE OKUYORUM VE SİZİNLE KENDİİ ÇEKTİĞİM BİR KAÇ MANZARAYI PAYLAŞMAK İSTEDİM :) HALK BAHÇESİ iSKELE ŞEHİRDE TRUVA ATI İSKELE / YÜRÜYÜŞ YOLU resimlerin üzerini tıklayın büyük görüntüler daha iyii...
  3. tarihi çanakkale resimleri( çanakkale geçilmez)

tarihi çanakkale resimleri( çanakkale geçilmez)

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. çanakkale geçilmez şiirini kim yazmıştır

çanakkale geçilmez şiirini kim yazmıştır

çanakkale geçilmez şiirini kim yazmıştır bilenleri bu sayfaya cevap vermesi için bekliyorum.
  5. Çanakkale Geçilmez Şiiri

Çanakkale Geçilmez Şiiri

çanakkale geçilmez Çanakkale Geçilmez Şiiri Ünlü şairlerimizden Fazıl Hüsnü Dağlarca'nın duygu yüklü muhteşem şiiri Çanakkale Geçilmez şiirini sizlerle paylaşıyoruz melekler :) Gürleyen top sesleri Mehmetçiğin sesidir Çanakkale ulusun bütünleştiği yerdir Denizde Nusrat'ımız,karada bataryalar, Hamidiye atışta,birde Mesudiye var Düşmana yok verecek bir karış toprağımız, Anadolu bizimdir...

Sayfayı Paylaş