gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Çanakkale Savaşı Fotoğrafları Siyah Beyaz

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Çanakkale Savaşı Fotoğrafları Siyah Beyaz resimlerini istiyorum sizden ve şimdiden bana yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Çanakkale Savaşı Fotoğrafları Siyah Beyaz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çanakkale Savaşından Savaş Hileleri

Çanakkale Savaşından Savaş Hileleri

şehirler savaşı hileleri sehirlersavasi hileleri şehirler savaşı hilesi okul savaşları hilesi DÜNYA SAVAŞ LİTERATÜRÜNE ''ÇANAKKALE GEÇİLMEZ'' DİYE KAZINAN ÇANAKKALE SAVAŞLARI'NDA, ÜUTTEFIK GÜÇLERİN BAŞVURDUĞU SAVAŞ HİLELERİ ÇOK CAN YAKTI. ÇEKİLMENİN BAŞARILI SONUÇLANMASI İÇIN GERİDE TAKİP EİILMELERİNE KARŞI KONSERVE KUTULARINDAN OLUŞTURDUKLARI MAYINLAR BIRAKILDI. DENiZDE VE KARADA...
  2. Siyah beyaz Çanakkale Savaşı Resimleri

Siyah beyaz Çanakkale Savaşı Resimleri

Çanakkale Savaşı Resimleri Siyah Beyaz Çanakkale Savaşı Fotoğrafları Merhaba Sevgili Melek'ler, bu sayfamızda Çanakkale Savaşından siyah beyaz resimleri sizlerle ve bu konuda ricada bulunan ilgili tüm misafirlerimiz ile paylaşıyoruz.
  3. Çanakkale Savaşında Bayram Namazı fotoğrafı

Çanakkale Savaşında Bayram Namazı fotoğrafı

Çanakkale Savaşı Bayram Namazı fotoğrafı, Çanakkale Savaşında Namazın Resmi, Merhaba Sevgili Melek'ler, yine bir misafirimizin isteği üzerine bu sayfamızda Çanakkale Savaşı esnasında kılınan bayram namazı resmini, hem ricada bulunan misafirimiz için, hem de sizler için paylaşıyoruz.
  4. Çanakkale Savaşının Sonuçları

Çanakkale Savaşının Sonuçları

Çanakkale Savaşının Neticeleri Maddeler Halinde -Rusya yardım alamayınca Çarlık rejimi yıkıldı. Ekim 1917 de Bolşevik İhtilali oldu ve Komünistler idareye geldi. -Yeni idare Brest Litovsk Antlaşmasıyla savaştan çekildi. -I. Dünya Savaşı 2 sene daha uzadı. -Yarım milyon insan yaşamını yitirdi. -M.Kemal ismi tarih sahnesine yazıldı. ( M. Kemal general oldu.) -Bulgaristan İttifak...

Sayfayı Paylaş