Çanakkale Türküsünün Notaları Melodika ( Resimli )

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

çanakkale türküsü notaları Çanakkale içindeeeeee aynalı çarşııııııı, ana ben gidiii yoooom düşmana kar şıııı. Nasıl hatırladınız mı bu parçayı meleklerim ? Tabiki hatırladınız. Dillere plesenk çünkü. İçinde destanın anlatıldığı savaşın anlatıldığı acıklı bir parça. Şimdi bu parçanın notalarını paylaşacağım sizlere. İşte karşınızda Çanakkale Türküsünün Melodika Notaları

do re re re do si do la sol la la si do la la sol sol
    la la la la sol sol la sol fa mi fa mi fa sol la sol fa mi re do mi fa sol la fa mi re mi re

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

notaları yanlış vermişsiniz öyle deil resimdeki de yanlış !!!

3. ßü$ra .....

ßü$ra ..... Forum Okuru

teşeküürlerr..sınawıma çok yardımcı oldunuz :) :)

4. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

sonu kafiyesiz sanki

5. yok

yok Forum Okuru

ya bence yanlış ya :(

6. lütfen

lütfen Forum Okuru

çok teşekkür ederim

7. fgfdgf

fgfdgf Forum Okuru

do re re re do si do la la sol sol do si do la la sol sol
    sol la la sol sol la sol fa mi fa mi fa sol la sol fa mi re mi fa sol la fa mi re mi re do re

8. sevdenur şehitoğlu

sevdenur şehitoğlu Forum Okuru

buna yanlış diytenlerer hak veriyorum çünkü yanlış

9. tutkulu su

tutkulu su Forum Okuru

çok yanlış fgfdf ye teşekkürler tabii dogruysa

Çanakkale Türküsünün Notaları Melodika ( Resimli ) konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Çanakkale Türküsü Melodika Notaları Burada Melekler

çanakkale türküsü, melodika notaları, çalınışı, nasıl, nedir, ile ilgili bilgiler burada melekler Siz müziksever meleklerimiz için Çanakkale Türküsünün notalarını ekliyoruz... do re re re do si do la sol la la si do la la sol sol la la la la sol sol la sol fa mi fa mi fa sol la sol fa mi re do mi fa sol la fa mi re mi re :ıslık:
  2. Çanakkale türküsünün melodika notaları

Arkadaşlarım bana Çanakkale Türküsü'nün melodika şeklinde totaları lazım veren olursa süper olacak. Teşekkür ediyorum. Hayırlı ramazanlar diliyorum.
  3. Melodika Notaları Çemberimde Gül Oya

Melodika Notaları Çemberimde Gül Oya notalarını benimle lütfen acil tarafından olarak bu sayfadan paylaşın arkadaşlar
  4. Çemberimde Gül Oya Melodika Notaları

Çemberimde Gül Oya Melodika Notaları Melodika Çemberimde Gül Oya Notaları Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda Çemberimde Gül Oya adlı şarkının melodika notalarını sizlerle ve ilgili tüm misafirlerimiz ile paylaşıyoruz. Çemberimde gül oya notaları mi-mi-fa-sol-la-sol-fa-fa-mi-mi-do-do-do-si-la-sol-sol-la-si-la-la-sol-sol-sol-sol-do-do-si-la-do-do
  5. Melodika Notaları Postacı

Melodika Notaları Postacı Merhaba arkadaşlar ben postacı şarkısının melodika notalarını rica ediyorum sizden
  6. Bak Postacı Geliyor Melodika Notaları

Melodika Notaları Bak Postacı geliyor Postacı Melodika Notaları İlkokul çağlarındayken müzik öğretmenimizin öğrettiği şekilde "Bak postacı geliyor selam veriyor" şarkısını flüt ile çalmaya çalışırdık :) Şimdi ise unuttuk ama yeniden vberiyoruz o notaları Melek'lerim. İşte size Postacı melodika notaları; sol-fa-sol-la-sol-fa-mi-re-fa-mi-re sol-fa-sol-la-sol-fa-mi-re-fa-mi-re-do-re
  7. 23 Nisan Notaları Melodika

23 Nisan Notaları Melodika Selam kızlar sizden 23 Nisan Notaları Melodika notalarını rica ediyorum kızımı çalıştırıyorumda:)
  8. çanakkale türküsü melodika notaları

çanakkale türküsü melodika notaları ekleyin arkadaşlarım lütfen.
  9. Çanakkale Türküsünün Melodika Notaları Burada

çanakkale türküsü melodika notaları çanakkale türküsü Dillere destan Çanakkale türkümüzün melodika notaları aşağıda ki gibi melekler :) do re re re do si do la sol la la si do la la sol sol la la la la sol sol la sol fa mi fa mi fa sol la sol fa mi re do mi fa sol la fa mi re mi re
  10. mozart melodika notaları

Mozart melodika notalarını paylaşır mısınız mi/re...gibi harflerle acil lazım Fotoğrafsız teşekkürler

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. çanakkale türküsü melodika notası