gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Candan Erçetin - Ha Bire Durmadan

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

aglayan cok gulen yok arayan cok bulan yok

aski tarif ederler

ha bire durmadan

ha bire durmadan

kimi yanmaktan yana

kiminin derdi baska

sayiklar olduk seni

ha bire durmadan

ha bire durmadan

ask olsun ask sana derken

affettim ben seni ugrasma

askla cosmak dururken

senden olemem hic ugrasma

aciya alistik

tadini kacirdik

olmaz ise yaramaz

gozyasi yetmez

ask aci cekmek olamaz

Candan Erçetin - Ha Bire Durmadan konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Candan Erçetin

Candan Erçetin

Pop Müzik Doğum Yeri : Kırklareli Doğum Tarihi : 1963 Kişisel Bilgiler : Candan Erçetin, İlk ve orta okulları Kırklareli’de okuduktan sonra Galatasaray Lisesi´ne girdi. Mezuniyetin ardından, Klasik Arkeoloji dalında İstanbul Üniversitesi´nde Yüksek Lisans öğrenimi gördü. 1979 yılında girdiği İstanbul Belediye Konservatuarı Şan bölümünü 1991 yılında bitirdi. Kariyeri : 1986 yılında 'Halley'...
  2. Candan Erçetin - Dünya Durma

Candan Erçetin - Dünya Durma

dunya durma kan kusturma dunya durma can susturma dersin buysa aldim korkma derdin buysa eglen vurma haydi dunya masallah dondur basimi taze gelin gibisin unut yasini az guldurmez cok guldurmez cok oldurmez cok guldurmez dunya durma dunya dur ya ister dur istersen durma don don durma don dunya dondur basimi senin aklin karismis topla basini
  3. Candan Erçetin - Arada Bir

Candan Erçetin - Arada Bir

arada bir bir yanim kacsam diyor uzaga katsam diyor onume canimi yorganimi arada bir bir yanim dussem diyor tuzaga gecsem dunyanin derdini varsam cennetime diyor ama o obur yanim var ya obur yanim amman obur yanim korkak diger yarim kurtulmak kolay mi kendinden siyrilmak kolay mi derdinden arada bir bir yanim yiksam diyor su dagi gorsem diyor ardini yarimi yarinimi...
  4. Candan erçetin-git

Candan erçetin-git

Son günlerde favori parcam işte bu kızlar. Mademki benli hayat sana kafes kadar dar Uzaklaş ellerimden uçabildiğin kadar Hadi git benden sana dileğince izin Öyle bir uzaklaş ki karda kalmasın izin Git iş işten geçmeden git çok geç olmadan vakit Günahıma girmeden Katilim olmadan git Günahıma girmeden Katilim olmadan git Sanırlar ki sen beni biricik yar saymıştın Oysa ki hep yedekte hep elde...
  5. Gitt (candan erçetin)Süperr

Gitt (candan erçetin)Süperr

candan erçetin gitt Candan erçetin son albümündeki bu parça beni bitiriyor bayılıyorum :) Mademki benli hayat sana kafes kadar dar Uzaklaş ellerimden uçabildiğin kadar Hadi git benden sana dilediğince izin Öyle bir uzaklaş ki karda kalmasın izin Git iş işten geçmeden git çok geç olmadan vakit Günahıma girmeden Katilim olmadan git Günahıma girmeden Katilim olmadan git Sanırlar ki sen...

Sayfayı Paylaş