Canım abicimmm.....

başınız sağolsun ve Allah sabir versin... en azindan içiniz rahat olsun abin mubarek üç aylarda ve Cuma günü vefat etdi...Allah Rahmet eylesin mekani cennet olsun...:kiamam:

yeni geldim bu mekana. üyeliğimin aktif olmasını bekliyordum derken, bir baktım sizin konunuza rastladım.
tanışmıyor olabiliriz ama bütün dualar ve dilekler aynıdır bu tür zamanlarda.
başınız sağolsun, rabbim sizlere sağlıklı bir ömür nasip etsin. kendisini de nurlandırsın yattığı yerde huzur bulsun.

En yakinini kaybetmek nedir bilirim :uhu: Hepimizin gitcegi yer - ama yinede kabullenemiyor insan :uhu:

Allah geride kalanlara Sabir versin.. Basiniz sagolsun & Mekani Cennet olsun insaallah!

Unutma - Hastaliklar sayesinde Günahlari affolur insanin.

Allah ona günahsiz bir sekilde & tertemiz bir kul olarak karsisina cikmayi nasip etmis..

Canlarımmm dostlar sağolsun hepinize teşekkür ederimm.Allahım sizlere de uzun ömürler versin yakınlarınıza ve sevdiklerinizedee abim çok iyi bi insandı herkes bu mübarek günlerde öldüğü için ne mutlu dioo.sizlerden iyi olmasın çok iyiydiii.inş mekanı cennettirrr.dualarımızdan başka yapcak bişeyimiz yok artıkkkkk.....:(

Ablacımmm başın sağolsun. Rabbim kabrini nur, mekanını cennet etsin... Zamanı gelince herkesin gediceği yer orası. Üzülme demiycem elbet üzülüceksin elbette ki ağlıycaksın. Öyle desem bile elinde olan bişey değil. Canından can gidiyo sonuçta... Rabbim taksiratını affetsin. Peygamberimize komşu etsin onu inş.

Sabırlar diliyorum ablamm sana ve tüm sevdiklerine...

Geri