gebe
  1. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...

canımı acıttıgını bile bilmiyorsun

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında FiRaRi_MeLeK tarafından paylaşıldı.

Acımasız mıyım? Yoksa acınacak halde miyim bilmiyorum. Bilinmezlikler mi çok, yoksa bilinmezlikleri ben mi yaratıyorum bir türlü karar veremedim

Benim olmanı istemek mi hata yoksa hata seni sevmek mi zaten en karmasık sorum.
    Günlerdir cevaplarını bir türlü bulamadıgım binlerce soru soruyorum kendime.
    Sonra itiraf ediyorum

Evet seni seviyorum ,seni istiyorum ama niye bu kadar uzaksın bana?

Farklılıklar mı insanı uzaklaştırır birbirinden? Bu kadar mı acımasız hayat ki sırf farklısın diye beni asla görmeyeceksin. Seni çok sevdiğimi öğrenemeyeceksin.

Belki de unutmak en iyisi diye cevap buluyorum kendime, ama unutmayı bile beceremiyorum.
    Keske dünya dursa ya da ben dursam ve dünya dönse gözlerim bir kapalı bir açık derken geçse bugünler öyle ki seni unutabilsem
    Ve ben yine üzgünüm seni unutamıyorum....

kalbimi kendimce yamalıyorum. Ama artık dikiş tutmuyor yaralar. Gözlerimi kapatma bile fayda etmiyor son günlerde
    Hak ettigimi mi yaşıyorum yoksa haketmedigim sey için sınanıyor muyum bilmiyorum. Ama acısına dayanamıyorum

En umarsamaz halimle bile seni umursarken ben sadece öylece bakıyorum

üzgünüm canımı acıtıyorsun
    ama sen canımı acıttıgını bile bilmiyorsun...

2. suCre

suCre Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    135
    Ödül Puanları:
    63
    Benim olmanı istemek mi hata yoksa hata seni sevmek mi ?
    emeğine sağlık cnm...

3. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    emeğine sağlık canım benim

canımı acıttıgını bile bilmiyorsun konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. O savaş ne demek, onu bile bilmiyor du ama...

O savaş ne demek, onu bile bilmiyor du ama...

savaş ne demek bu çocuk israil askeri tarafından evinin içindeyken bombalandı ama ölmedi enkazdan çıkarken okadar korktu ki ellerini havaya kaldırarak adeta ben çocugum beni vurmayın teslim oluyorum dercesine kaldırdı o küçük ellerinii
  2. Sibel Can - Su Bile Yok Sana

Sibel Can - Su Bile Yok Sana

Çok ÜstÜme Gelme Sen Kiymetİmİ Bİlmedİn Benİ Akli BaŞinda Bİr GÜn Bİle Sevmedİn Of... Gelme Artik PeŞİmden Bende Rahat Edeyİm Bana GÖre Bİrİnİ GÖrÜp(bulup) Onu Seveyİm Of... Daraldim Senden Yana Kondun Hep Daldan Dala Canima Yettİ Artik Su Bİle Yok Yok Sana
  3. bilmiyorum...

bilmiyorum...

size esiniz,bundan boyle sen kendi hayatini ben kendi hayatimi yasiyim,biktim artik senden ,,derse ne yaparsiniz....
  4. bilmiyorum

bilmiyorum

Ya. Bu uygulama ne işe yarıyor???
  5. bilmiyorum

bilmiyorum

bu nasil istir bilmiyorum tum terslikler bende sorularima cevap alamiyorum yayinlanmiyor bile benim durumum cok ilginc ben temmuzun 4 de adet oldum ve suan yine adetim ilginc olan taraf ise adet olmadan 10 gun oncesinde kasik agrilarim basladi rahmim disari cikacak gibi baski yapmaya basladi migde bulantim ve atesim surekli yuksekti doktora gittim hamile olabilirsin dedi ancak adet oldum ve...

Sayfayı Paylaş