gebe
  1. ESİNKADİR

ESİNKADİR Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    146
    Ödül Puanları:
    43

Canınızı sıktığınız En Entipüften Şey Nedir?

Konu, 'Çöplük' kısmında ESİNKADİR tarafından paylaşıldı.

nelere hemen sıkılır, bunalır, dünyanın başınıza yıkıldığını hissedersiniz??

Canınızı sıktığınız En Entipüften Şey Nedir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. En Çok Sevdiğiniz 3 şey Denilse Ne Derdniz?

En Çok Sevdiğiniz 3 şey Denilse Ne Derdniz?

Peygamber efendimiz buyurdular ki: Dünyanızdan bana üç şey sevdirildi: güzel koku, helal nisa (kadın), gözüm nuru olan namaz —Hz. Ebubekir (r.a) ise bana üç şey sevdirildi ya rasulullah: senin yüzüne bakmak Kızımın Rasulullah’ın zevcesi olması, senin yolunda mal harcamak —Hz. Ömer (r.a) bana üç şey sevdirildi. İyilikle emretmek, kötülükten nehyetmek eski kaftan giymek —Hz. Osman(r.a)...
  2. Hayyataki en gereksiz ŞEY

Hayyataki en gereksiz ŞEY

apandis...................... ( i$e yaramayan tek orqan )
  3. Yarın Uyandığında Kurtulmuş Olmayı En Çok İstediğin Şey Nedir?

Yarın Uyandığında Kurtulmuş Olmayı En Çok İstediğin Şey Nedir?

Melekler katılım bekliyorum açıkçası çok merak ediyorum:D :haha: haydi ankete:)
  4. Kaybedeceğimiz en büyük şey?

Kaybedeceğimiz en büyük şey?

kaybetmek, en buyuk sey, sahip olduklarimiz, ulasamadiklarimiz, yasam konularini incelemektesiniz Sevgili Melekler, İnsanın bu dünyada kaybedeceği en büyük şey nedir? Bu sorunun yanıtı şaşırtıcı bir şekilde sahip olduklarımız değil, sahip olmadıklarımız ve henüz ulaşamadıklarımızdır. İnsanın yaşamı, geçmişten geleceğe doğru uzanan fikir bağları üzerine kuruludur. Bu fikir bağlarını...
  5. En çok eğlendiğiniz an ve sizi en çok eğlendiren şeyler nelerdir?Haydi paylaşalım...

En çok eğlendiğiniz an ve sizi en çok eğlendiren şeyler nelerdir?Haydi paylaşalım...

Kıslar herkesin eğlence anlayışı farklıdır mesela ben eşimle balkondan halı silkelerken çok eğleniyorum çünkü beni dinlemiyo ve bitürlü aynı anda silkeleyemiyoruz komedi oluyoruz bu sadece küçük eğlencelerimizden biri ya sizlerin en çok eğlendiğiniz zaman nedir???:A

Sayfayı Paylaş