gebe
  1. Pasaklı Tanrıça

Pasaklı Tanrıça Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

Çankırı Zabıtası Okul Kantinlerini Denetledi

Konu, 'Okul ve Öğretmenler' kısmında Pasaklı Tanrıça tarafından paylaşıldı.

Çankırı Zabıtası Okul Kantinlerini Denetledi [​IMG]Resmi büyütmek için tıklayın

Çankırı Belediyesi Zabıta Müdürlüğü Ekipleri, Okul Kantinlerini Düzenli Aralıklarla Denetliyor. Kantinlere Yönelik Denetimleri Milli Eğitim ile Sağlık Müdürlükleriyle Koordineli Olarak Yapan Zabıta Ekipleri, Denetimlerin İlk Aşamasında Temizlik ve Hijyen Kurallarına Uyulup Uyulmadığını Kontrol Etti.
    Çankırı Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, okul kantinlerini düzenli aralıklarla denetliyor. Kantinlere yönelik denetimleri Milli Eğitim ile Sağlık müdürlükleriyle koordineli olarak yapan zabıta ekipleri, denetimlerin ilk aşamasında temizlik ve hijyen kurallarına uyulup uyulmadığını kontrol etti. Kantinlerde çalışan personellerin sağlık muayene durumları, son kullanma tarihi geçmiş ürünlerin tespiti, fiyat etiketleri ve kantin işletme ruhsatlarının kontrolleri yapıldı. Özellikle kantin işletmecileri kızartma yağlarının belli bir sıklıkta değiştirilmesi, tost makinelerinin sık sık temizlenmesi, çalışırken eldiven, bone takılması ve iş gömleği giymeleri konusunda uyarıldı. Yetkililer, denetimlerin süreceğini belirtti. (CİHAN) (Cihan Haber Ajansı)

2. LAMİYA

LAMİYA Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    38
    eline sağlık canım benim
    çankırı değince balıklama atladım malumunuz
    ben çankırılıyım
    genelde çankırı pek bilinmez nerdeyse ılgaz onun
    önüne geçti ben o yüzden sorana çankırı ılgazlıyım diyorum memleketimi çok seviyorum

3. çatlak

çatlak Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    çankırı ılgazlı olarak bunu yazdıgın için teşekkür etttim ve gurur duydum sagol

4. Pasaklı Tanrıça

Pasaklı Tanrıça Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    =) rica ederim :kiss:

Çankırı Zabıtası Okul Kantinlerini Denetledi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çankırı Zeybeği

Çankırı Zeybeği

Çankırı'nın köylerinde kadın erkek tam bir eşitlik dairesinde toplaşıp saz ile karma oyun çıkarırlar. Bazı köylerinde ise karışık oyun nâdirdir. Her eğlence vesilesiyle kaşık veya zillerle de oyuna kalkarlar. "Oyun ", "Köy Oyunu" gibi mütevazi adları tercih ederler. Karışık alay çekme tarzında Zeybek, erkek kadın birlikte Çiftetelli. Çoğu zaman davul zurna eşlik eder....
  2. Okul kantinlerine dikkat

Okul kantinlerine dikkat

Türk Eğitim-Sen’in okul kantinleri ile ilgili yaptığı anket, kantinlerde sağlıksız yiyeceklerin satıldığı, zehirlenmelerin yaşandığı ve kantinlerin denetlenmediğini ortaya koydu. Ankete göre okul kantinlerinde satılan ürünler fahiş fiyatlarla öğrencilere satılıyor. Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk, okul kantinleriyle ilgili yaptıkları anket sonuçlarını açıkladı. Türkiye genelinde 3...
  3. Okul Kantinlerinde Neden Meyve Satılmıyor?

Okul Kantinlerinde Neden Meyve Satılmıyor?

okul kantinlerinde neler satılabilir kantinde neler satılır Mevsimine göre meyvelerin satılması hem üretici hem de tüketici açısından tabiki faydalı olacaktır. Gönül de satılmasını, okul kantinlerin de bol bol meyve tüketilmesini ister. Amma velakin fiyatta ve kalitede bir standart sağlamak mümkün değil, sürekli (günlük) bir denetlemeyi zorunlu kılar. İşletmeciler de bu işi kar sağlamak...
  4. Çavundur Kaplıca - Çankırı

Çavundur Kaplıca - Çankırı

çavundur kaplıcaları çankırı çavundur köyü çankırı kaplıcaları belediye kurşunlu Çavundur kaplıcaları hakkında sizlere gerekli olan bilgileri veriyorum Sınıfı : Özel Belgeli İl : Çankırı İlçe : Kurşunlu Adres : Çavundur Köyü Telefon : 0 376 485 51 60 Kurşunlu İlçesi Çavundur Beldesi�nde bulunan termal kaynaktan 54 °C sıcaklıkta 47 litre/saniye su çıkmaktadır. Belde`ye ve Gerede-Samsun (E...
  5. Çankırının Komşu İlleri

Çankırının Komşu İlleri

Çankırıya Yakın İller Çankırının Komşu İlleri Merhaba Melek'ler, Çankırı'da ikamet eden üyelerimiz ve misafirlerimiz bilirler ama biz bilmeyenler için ve merak edenler için Çankırı'ya yakın şehirlerin adını sunuyor ve haritasını paylaşıyoruz:) * Çorum * Kastamonu * Karabük * Bolu * Ankara * Kırıkkale

Sayfayı Paylaş