gebe
  1. Julieт

Julieт Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Çanta kutusu yapımı

Konu, 'Özel Yetenekler' kısmında Julieт tarafından paylaşıldı.

oyuncak sepeti yapımı oyuncak kutusu yapımı kağıttan çanta yapılışı kağıttan çanta video bu kutu oyuncak kutusuydu. pembe kağıtla kaplayıp kenarlarındaki deseni kendim yaptım. yani bir yerlerden bulup boyadım. ve ortasından da bir kurdele geçirdim yine açmak için. o kadar.

bu kutu da bot kutusuydu. bunun da altını kahverengi kağıtla kaplayıp üzerini renkli kağıtlarla kapladım. ve kalan kağıt artıklarından da çiçek yaptım kapak üstüne o kadar.

2. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Boş kutuları kullanışlı hale getirebiliriz demekki kısa ve kolay birkaç işlemden sonra saol emeğine sağlık canım

3. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    şirin olmuş

Çanta kutusu yapımı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ürün kutusu yapımı

ürün kutusu yapımı

makyaj kutusu yapımı Öncelikle 300x300 ebatlarında, Beyaz Arkaplan renkli bir dökümanı, Kutu adını vererek açalım. Yeni bir layer yaratıp adını Kenar olarak değiştirelim. Grid çizgileri ile oluşturacağımız kutunun sınırlarını belirlersek çizimimizde kolaylık sağlamıs oluruz... 1- Polygonal Lasso aracını seçip, yan taraftaki gibi bir seçili alan yaratalım. (Not: lasso ile düzgün bir...
  2. Kurdale Kutusu yapımı

Kurdale Kutusu yapımı

kutu yapımı kurdale yapımı kurdale kurdele nakışı kutu büyük
  3. Yoğurt kabından hoş bir dikiş kutusu yapımı

Yoğurt kabından hoş bir dikiş kutusu yapımı

toka kutusu yapımı dikiş kutusu yapımı yoğurt kabından neler yapılır yoğurt kutusundan neler yapılır toka nasıl Hanımlar yoğurt kaplarını atmadan önce onları değerlendirmek istermiydiniz?Eğer cevabınız evet ise sizler için hoş bir dikiş kutusu,toka kutusu fikri önerebiliriz.Biraz zaman ve elinizdeki malzemeler yeterli olacaktır:) Çok şirin olmuş. Bunun daha büyüğünüde...
  4. Eskiyen tişörtlerden çanta yapımı

Eskiyen tişörtlerden çanta yapımı

tişörtten çanta yapımı eski tişörtten çanta yapımı elbiseden Eskiyen tişörtlerinizi atmadan önce değerlendirmeye ne dersiniz arkadaşlar?Evet diyorsanız işte size eskiyen tişörtlerinizden yapabileceğiniz hoş ve basit yapılışlarıyla çanta modelleri...
  5. Cips kutusundan kurabiye saklama kutusu yapımı

Cips kutusundan kurabiye saklama kutusu yapımı

cips kutusu, değerlendirme, kurabiye saklama kabı, yapımı, nasıl yapılır buyrun hepbirlikte öğrenelim arkadaşlar Hani şu bayıla bayıla yediğiniz Pringles cipslerin kutusunu artık atmayın Melek'lerim:) Çünkü, o kutuları değerlenidreceğiz :) Hem yeni bir kurabiye saklama kutunuz olacak, hemde cips kutusunu değerlendirmiş olacaksınız:) İster kendiniz kullanın, isterseniz de misafirliğe...

Sayfayı Paylaş