gebe
  1. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

çaresiz kaldım

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında @şK_MeLeĞ!. tarafından paylaşıldı.

çaresiz kaldım şarkısı çaresiz kaldım şiir caresiz kaldim siir [​IMG]

Sana cesaret vermesin çaresiz kalışım
    Şimdilik çok güzelsin ve sen kazandın
    Birgün pişman olup beni ararsın
    Unutma ben o artık eski ben değilim

Ben değilim sana şarkılar yazan
    Ben değilim hasretinle yanan
    Ben değilim yokluğunda ağlayan

Sana cesaret vermesin çaresiz kalışım
    Şimdilik çok güzelsin ve sen kazandın
    Birgün pişman olup beni ararsın

Ben değilim sana şarkılar yazan
    Ben değilim hasretinle yanan
    Ben değilim yokluğunda ağlayan

çaresiz kaldım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çaresiz yüreğim

çaresiz yüreğim

.: sen yoksun :. Yine gecenin soğuk yerinde, yine sevdanın en derininde. Can çekişen bir yürek ve kapanamayacak kadar kızarmış, uyumak istese ağır bir acıya sarılan masum bir çift göz… Hangisi daha acı acaba? Seni unutmaya çalışmak için tüm hayallerimden, umutlarımdan ve kendimden vazgeçmek mi? Yoksa sana kavuşmak için, herşeyi elimin tersiyle iterek benlikten çıkmak mı? Eğer her gece,...
  2. Karacaoğlan - Bağlandı Yollarım Kaldım Çaresiz

Karacaoğlan - Bağlandı Yollarım Kaldım Çaresiz

kapandı yollarım kaldım çaresiz Bağlandı yollarım kaldım çaresiz Gayri dünya bana aralandı gel Derildi dertlerim artsız arasız Üstüste dizildi sıralandı gel gel Yari görse idim haftada ayda Sevip ayrılmakta ne buldum fayda Azrail göğsümde canım hay hayda Ciğerimin başı yaralandı gel Karac'oğlan der ki başa yazıldı Gözüm yaşı Ceyhan oldu süzüldü Kefenim biçildi kabrim kazıldı Mezarımın üstü...
  3. Antivirüs programları çaresiz kaldı

Antivirüs programları çaresiz kaldı

İnternet kurucuları bu uyarı size. Limbo 2 trojanini ortaya çıkaranlar, bilinen en iyi güvenlik yazılımlarının dahi bu trojani durduramayacağını savunuyor. Her geçen gün artan trojan sayısına son günlerde bir yenisi daha eklendi.Bu trojenin geliştiricileri tarafından yapılan açıklamaya göre en iyi 10 güvenlik yazılımı bile Limbo 2 ile baş edecek potansiyele sahip değil. CHIP'in haberine...
  4. Çaresiz maymun.....

Çaresiz maymun.....

Zeka Oyunları,Çaresiz maymun--www.e-oyunlar.com Oyun kendiliğinden başlıyor.AMAC: Maymunu karşı taraftaki hindistan cevizlerine kavuştur. Yön: Fare,Havuz bölümlere ayrılmış, dikkatli bakarsan kareleri görebilirsin. Hangi karenin içine tıklarsan, sağdaki obje oraya yerleşir. Toplam 8 obje var .Ben bi türlü beceremedim bakalım siz becerebilecek misiniz... :serefe:
  5. çaresiz

çaresiz

slm ben erkek arkadaşımla ilişkiye girdik internetten okudum hamile kalma riski varmış adet olma dönemim yakındı zaten birlikte olduğumuz günden bi kaç gün sonra adet oldum sizce tehlikeyi atlattım mı

Sayfayı Paylaş