gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

ayrılığı çeyrek geçe!!!!

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Geceler bir türlü dinmek bilmiyor sevgilim.Seni özledim kokunu,sıcaklıgını,papatyam demeni,sabahlara kadar telefonda konuşmalarımızı daha neleri neleri özledim senli geçen günlere inat mı yapıyorsun sevgilim. Resimlerine bakıyorum telefonu ellime alıyorum birtürlü cesaretim olmuyor sesini duymaya,yazılar yazıyorum siliyorum başa alıyorum olmuyor tekrar siliyorum olmamak değilde yollayamamak desek biz buna ,cesaretsizlik aşkta cesaret gereklimi bu kadar kendimi sorguluyorum ?Bırakıp gittiğin günleri hatırlıyorum,yaşlı gözlerle bırakıp gittiğin günleri, kızıyorum kendime sana kal diyemedim ,git dedim uzaklara git beni benle başbaşa bırakta git...

Yalanlarla dolu aşklara git ,onlar benim kadar sevdimi seni,sessine hasret kaldımı sor bakalım...Ya da yada sen onları sevdinmi beni sevdiğin kadar burası da meçhul ya ilk kez soruyorum sana sevdin mi hiç beni,özlüyormusun sabahlara kadar konuşmalarımızı...

En önemlisi bana söylediğin yalanları da özlüyormusun...

Benim gecelerim senle süslü ,başucuma koydugum resmine bakıyorum onunla konuşuyorum,Sana kızamıyorum resmine kızıyorum o benim neler çektiğimi biliyor bebeğim.Bazen susuyorum gözlerim konuşsun sana anlatsın diye olmuyor olmuyor olmuyor anlamıyorsun.Hala yalanlar söylüyorsun bana unutamadıgımsın diye sen beni çoktan unuttunda yalanları unutamadın.Sadece sana kızmıyorum kendimede kızıyorum hala inanıyorum sana ya da inanmak istiyorum .Yeter bitsin bu yalanlar istiyorum...

Gitme kal istiyorum...Son kez ...

Git bırakıp uzaklara git
    Ardında yaşlı gözlere kıyıp git
    Git bırakıp uzaklara git
    İstesemde dön desemde hadi git

Git yalan sevdalarına
    Çaresiz yangınlarına
    Bu yürek buna da dayanır
    Alışırım gözyaşlarıma

Sana git diyemem,
    Ama kal demek gelmiyor içimden
    Son sözünü söyledin bana bırakıp giderken,
    Ahh gün gelir olurda pişman olup dönersen
    Ardından bakıp güleceğim.

(Nezih-Git şarkısından alıntıdır)

2. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: ayrılığı çeyrek geçe!!!!
    aşk da duygusal gelgitler kahretsin dudakların git gözlerin kal der gibi ....teşekkürler adminim harikaydı

ayrılığı çeyrek geçe!!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ayrılık!!!!!

ayrılık!!!!!

Sabah uyandığında midesinde bir yanma hissetti. Yanmanın nedeni akşam yedikleri değil, uyanır uyanmaz bugün yapacaklarının aklına gelmesiydi. Bugün 2 yıldır götürmeye çalıştığı bir birlikteliği bitirecekti, aslında bunda geç bile kalmıştı. Bitmeli dedi içinden her gün; bu tatsız uyanış bitmeli... İçinde bir muhakeme başlamıştı, kendi kendine söyleniyordu: "Ona da haksızlık etmek...
  2. Gece Yolcuları - Ayrılığın Sonrası

Gece Yolcuları - Ayrılığın Sonrası

Ayrılmak ne garip Çok üşüyorum Evsizler gibi Gökyüzüne haykırsam Döner denize Yağmurlar gibi Ağlarsam olur mu? Belki bir umut Bebekler gibi Kimbilir kaç aşık Bense bir kişi Tende tüy gibi Yaşanası bir şey değil Ayrılığın sonrası
  3. Kriz son çeyrekte vurdu

Kriz son çeyrekte vurdu

Ekonomi, 2008 yılının son çeyreğinde yüzde 6,2 küçüldü. 2008'in tamamında büyüme yüzde 1.1 olarak hesaplandı. Türkiye İstatistik Enstitüsü, 2008'in son 3 aylık dönemine ilişkin büyüme rakamlarını açıkladı. Buna göre, Gayri Safi Yurtiçi Hasıla (GSYH) 2008'in son çeyreğinde yüzde 6.2 daraldı. 2008'in tamamında ise ekonomi yüzde 1.1 büyüdü. Ekonomi çeyrek bazında en son 2001'in dördüncü...
  4. Google'ın ilk çeyrek karı arttı

Google'ın ilk çeyrek karı arttı

İnternet arama motoru Google'ın, yılın ilk çeyreğinde karı yüzde 9 artarak, 1,42 milyar dolar oldu. Google yaptığı açıklamada, bu yılın ilk çeyreğinde karının geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 9 artarak, 1,42 milyar dolara (hisse başına 4,49 dolar) çıktığını bildirdi. Şirket, 2007'nin ilk çeyreğinde 1,31 milyar dolar kar etti. İlk çeyrek...
  5. Ayrılık,ayrılık,amaan ayrılık

Ayrılık,ayrılık,amaan ayrılık

ayrılık Ayyrılık ayyrılık amaann Her bir dertten ala yaman ayrılık.... Ayrılık zor Çekilir dert değil sevgilim.... Her yanım ayrılık her yanım hüzün şimdi Hep biraz kırık gibi yarım atar yüreğim...

Sayfayı Paylaş