gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

çarpım tablosu ezberleme kolay yolu

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

çarpım tablosu ezberleme kolay yolu oğluma çarpım tablosunun ezberletmeye çalışıyorum ama ne yazık ki işim çok zor lütfen bu çarpım tablosu ezberleme kolay yolu yok mu yardımcı olsanız bir

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

çarpım tablosu ezberleme kolay yolu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kolay kalori yakmanın yolları

Kolay kalori yakmanın yolları

Tıp ilerliyor ve artık diyet yapmadan da kolay kilo vermenin yolları ortaya çıkıyor. Bunlar içerisinde en iyi örnek de hayat ve yeme tarzını değiştirerek kalori yakılabilmesidir Çoğu insanın en korkulu rüyası kilodur. Bunun için çeşitli diyetler uygulularız. Bunlar genelde gazetelerde veya dergilerde okuduğumuz, çevremizden duyduğumuz diyetlerdir. Bunların bir çoğu sağlığımıza zarar...
  2. Kolay zayıflamanın yolları

Kolay zayıflamanın yolları

Bir an önce forma girmek istiyorsanız, vereceğimiz küçük tüyoları dikkatlice okuyun çünkü bu sayede istediğiniz gibi formda bir vücuda sahip olabilirsiniz. Canlanın. Günlük işlerinizi yaparken hareketli olun ve gideceğiniz yerlere mümkün olduğu kadar yürüyerek gidin. Örneğin kuru temizlemeciye giderken canlı ve hızlı bir tempoyla 30 dakika yürüdüğünüz zaman yaklaşık 120 kalori...
  3. Süper Bir Çarpım Tablosu

Süper Bir Çarpım Tablosu

çarpım tablosu göster çarpım tablosu 100 e kadar büyük resmi resimli İlkokuldayken öyle büyük bir derdim öyle büyük bir derdim vardıki sormayın.Çarpım tablosu,alfabeyi bile bundan daha rahat ezberlemiştim.Matematik derslerinde hoca beni kaldırmasın diye iyice saklanırdım.Ama inadına hep beni kaldırırdı.Ama nihayet ögrendim. 2’ ler BESLENME 1x2=2 hani çorabımın teki? 2x2=4 ekmeğin üstünü ört...
  4. İşte size Çarpım tablosunu ezberlemenin kolay yolları

İşte size Çarpım tablosunu ezberlemenin kolay yolları

Çarpım tablosunu ezberlemenin kolay yolları kolay Çarpım tablosunu ezberleme yolları Merhaba Sevgili Melek'ler... Çocuklarınıza ders yaparken yardım ederken, işinizi oldukça kolaylaştıracak bilgiler veriyoruz ve çarpım tablosunu ezberlemek için kolay yöntemleri sizlerle paylaşıyoruz. Çarpım tablosunu ezberlemenin kolay yolları Çok küçük yaşlardan itibaren basitten başlayarak çocuğa...
  5. Kolayca Bez Değiştirmenin Yolları

Kolayca Bez Değiştirmenin Yolları

bez değiştirme bez nasıl değiştirilir Sevgili melekler, çocuk bakımının en uğraştırıcı kısımlarından birisi minik yaramazın bezin değiştirilmesidir. Bundan hiç hoşlanmayan bebeğinizin bezini değiştirmek için nelere dikkat edebileceğinizi ve bu işinpüf noktalarını aşağıdaki makaleden sizlerle paylaşıyoruz.. Yara olup olmadığını kontrol edin Küçük asinizde bezinin daha da çok acıttığı...

Sayfayı Paylaş