gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113

Çarşamba Resimleri

Konu, 'Karadeniz Bölgesi' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

samsun çarşamba fotoğrafları çarşamba resimleri samsun resimleri Çarşamba ilçesini şimdi size resimlerle tanıtmak istiyorum.Bu ilçe ile ilgili bildiğim tek şey genelde hepimizin bildiği o meşhur çarşambayı sel aldı türküsü :)
    Bende sizller gibi şimdi resimlerle çarşambaya göz atacam bakalım çarşambamız nasılmış hadi hep birlikte resimlere bakalım:tik:

Burası gerçekten çok güzel biryermiş şimdi orda oturup manzarayı seyretmek vardı ya...

[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

2. Yonca55

Yonca55 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    iste ben buraliyim cok özledim oralari haftaya insallah orda olucam iple cekiyorum gunler ve bir turli gecmiyoo gunlerrrrrr

Çarşamba Resimleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çarşamba

Çarşamba

Kişinin isteklerinin çabuk veya Çarşamba günü gerçekleşeceğine işaret eder.
  2. Çarşambayı Sel Aldı - Hikayesi

Çarşambayı Sel Aldı - Hikayesi

türkü hikaye haritası türkülerin hikaye haritası çarşambayı sel aldı türküsünün çarşambayı sel aldı hikayesinin hikayesi Ahmet, Abdal Deresi'nin kıyısındaki yoksul köylülerden birinin oğluydu. Kara sevdası karşılık bulmuş, Melek ona kalbini açmıştı. Nişanlandılar ve Ahmet askere gitti. Ağa oğlu Mehmet Ali, Melek'e göz koydu. Melek, Mehmet Ali'yi reddedince, ağa oğlu ve adamları tarafından dağa...
  3. Çarşamba Tarihi

Çarşamba Tarihi

Çarşamba'nın ne zaman kurulmuş olduğuna dair kesin bilgiler yoktur. Ancak Yeşilırmak ovası merkezinde kurulu olan ilçenin M.Ö. 4000'lerden bu güne bir yerleşme merkezi olduğuna dair görüşler vardır. Çarşamba M.Ö. 4000'lerden itibaren Hitit, Frig ve Pers egemenlikleri altında yaşamıştır. M.S. 63'de Roma İmparatorluğuna bağlanmış daha sonra da Bizans topraklarına katılmıştır. Bu durum 1200...
  4. Sahur Menüsü ÇARŞAMBA

Sahur Menüsü ÇARŞAMBA

sahur menüsü sahurda ne yapsam sahur menüleri, çarşamba menüsü, sahurda ne yapsam, ne pişirsem hakkında bilgiler sahur menülerimize devam melekler işte size çarşamba menüsü Peynirli Erişte Malzemeler : 1 su bardağı kıyılmış ceviz ¾ paket köy eriştesi 3 yemek kaşığı zeytinyağı 1 su bardağı beyaz peynir maydanoz Hazırlanışı : Tencerede suyu kaynatın erişteleri atmadan önce...
  5. safer ayı son çarşamba

safer ayı son çarşamba

Kızlar safer ayı son çarşambası yapılacak oaln ibadetler hakkında bilgi istiyorum. Vereceğiniz bilgiler için şimdiden tşklerimi sunuyorum.

Sayfayı Paylaş