gebe
  1. damla82

damla82 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Çatlaklar Nasıl Giderilir

Konu, 'Tüm Sağlık Konuları' kısmında damla82 tarafından paylaşıldı.

Cilt lekelerinin tahmin edebileceğiniz gibi birçok nedeni var. Ancak en çok bilinen nedenler stres, sağlıksız beslenme, kalitesiz kozmetik malzemeleri kullanma ve hamilelik şeklinde. Eğer cilt lekelerinizden bir an evvel kurtulmak istiyorsanız size sunacağımız basit önerilere göz atmanız faydanıza. İlk olarak sivilcelerinizden kurtulmalısınız. Sitemizde ergenlik sivilceleri başta olmak üzere sivilcelerden kurtulma yöntemlerini sürekli kaleme alıyoruz. Geldik saç şekillendicilere… Briyantin, saç spreyi ve jöle gibi kozmetik malzemelerinin içerdiği kimyasal maddeler de cilt lekelerinin oluşumunda ciddi bir rol üstleniyor. Eğer imajınızla dikkat çekmek istiyorsanız, saçlarınız gün içinde mümkün olduğunca omuzlarınıza ya da yüzünüze değmeyecek şekilde şekillendirilmeli. Tüy dökücü kremlerin de cildin genel görünümüne olumsuz etkilerde bulunduğu bilinmekte. Tabii cilt lekeleri için yaşantınıza da dikkat etmelisiniz. Bir anda düşük karbonhidratlı ya da yüksek proteinli besinlerle beslenmeye başlamak cildinizde farkedilir değişimlere neden olacaktır. Cildinize güneş ve rüzgar gibi dış etkilerden sonra ihtiyaç duyacağı bakımı da mutlaka aralıksız uygulamalısınız.Cilt Lekeleri

Çatlaklar Nasıl Giderilir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bağırsak Gazları Nasıl Giderilir

Bağırsak Gazları Nasıl Giderilir

Bağırsak Gazları Nasıl Giderilir diye soranlara verilecek cevap bu konu çok karmaşı değildir bitkilerden destek alın denilebilir çok basit olarak çözümlenebilir yüzyıllardır kullanılan zaten bitkisel karışımlar var yeni bir şey aramaya gerek yok Bu konuda en etkili olan Zeytinyağlı Kudret Narı Karışımlı Macun dur belki 500 yıllık karışımdır son dönemlerde yapılan araştırmalar bu konuda...
  2. burun akıntısı nasıl giderilir

burun akıntısı nasıl giderilir

burun akıntısı nasıl giderilir Burun akıntım var bunu nasıl giderebilirim. Bugünlük akıntısı geçsin yeterli arkadaşlarım. Mendil elimde vallahi rezil durumdayım şıpır şıpır yaa :S
  3. ÇOcuklarda kabızlık nasıl giderilir ?

ÇOcuklarda kabızlık nasıl giderilir ?

çocuklarda kabızlık nasıl giderilir nasıl geçer kabızlık için neler yemeli ve neler tüketilmeli ? İlaçsız ve kullandığınız bitkisel güzel bir yöntem var ise denediğiniz iyi olur arkadaşlar. Ama lütfen denediğiniz vesonuç aldığınız bir yöntem olsun.
  4. Doğum Lekesi Nasıl Giderilir

Doğum Lekesi Nasıl Giderilir

doğum lekeleri nasıl geçer doğum lekeleri için çözümler Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda kimi zaman ruhsal sorunlar yaratan ve daha bir çok olumsuz etkilere neden olan doğumsal lekeler için bu yazımızda etkili bilgilere değiniyor ve doğum lekeleri nasıl giderilir hepbirlikte öğreniyoruz Melek'ler. Suna Dumankaya’dan Yüzdeki doğum lekeleri için kür Akşamları bir armut kabuğunu...
  5. ağız kokusu nasıl giderilir..

ağız kokusu nasıl giderilir..

Merhaba,Bu sorunum yüzünden insan içine çıkamaz oldum.Bir yere gidince biriyle konuşurken şekilden şekile giriyorum.Lütfen bana da yardım edin ağız kokusunu nasıl giderebilirim :(

Sayfayı Paylaş