gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

çekilen dişlerinizi atmayın kolye yaparsınız :)

Konu, 'Takı ve Takı Tasarım' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

2. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: çekilen dişlerinizi atmayın kolye yaparsınız :)
    ayyy ınanmıyorum daha neler çıkıcak yaaa.teşekkurler. çok guzel bır paylaşımmm

3. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: çekilen dişlerinizi atmayın kolye yaparsınız :)

hadi ya ilginçmiş keşke daha önce diyeydin adminim biriktiridim çektirdiğim dişlerden kesin bir kolye çıkardı hemde sıralı:hhh:

çekilen dişlerinizi atmayın kolye yaparsınız :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Süt dişinizi atmayın!Felç tedavisinde kullanılabilir

Süt dişinizi atmayın!Felç tedavisinde kullanılabilir

Süt dişinizi atmayın. Felç tedavisinde kullanılabilir Dişler bizi ve yakınlarımızın hayatını nasıl kurtaracak Felç başta olmak üzere, kalp hastalıkları, çene hastalıkları, kıkırdak, yağ ve kas gibi birleştirici organlarının oluşumunda diş kök hücrelerinden yararlanılacağını dile getiren Dr. Çağdaş Kışlaoğlu, "Dökülen süt dişlerinden aldığımız kök hücreleri, kişinin kaybettiği dişlerin...
  2. Yuvayı Dişi Kuş Yapar!

Yuvayı Dişi Kuş Yapar!

Yuvayı Dişi Kuş Yapar! Yuvayı dişi kuş yapar, kim ne derse desin bu çok doğru bir atasözüdür. Bunca kabul gördüğü için de bugülere kadar ulaşmayı başarmıştır. Sebebini biraz düşünürsek eğer, dişi kuşların daha sabırlı olduklarını görürüz. Çünkü beylerin günboyu başka insanlara yaşadığı olumsuzluklar sabırlarını aç kurtlar gibi yiyip bitirmiştir. Gün akşama kavuşunca, yorgun argın ve bir o...
  3. dişten kolyeler

dişten kolyeler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Gerçek Dişten Kolye

Gerçek Dişten Kolye

Dişten kolye de yaptılar :dil: :laugh: Sahte diş değil. Gerçek bildiğimiz diş. :huhe: Ben başka hiç birşey demiyorum meleklerim. Bakın ve siz karar verin. Yorumlarınızı bekliyorum :D :piha:
  5. Porselen dişler sararma yapar mı?

Porselen dişler sararma yapar mı?

porselen diş, nasıl olur, bakımı, bakımı naıl olur, nasıl bakım yapılır, sararırmı, sararır mı, çürürmü, rengi kararmı, ömrü kaç yıl, garantisi varmı ve daha merak ettiğiniz herşey burada arkadaşlar. Soru 1: Porselen dişlerin belirli bir ömrü var mı? Benim dişlerim sanırsam 5 yıllık ve dişlerimi yapan dokdorum bana ömürlük olduğunu söyledi. Soru 2: Porselen dişler, sigara ve kahve gibi...

Sayfayı Paylaş