gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Cem Özkan - Güzel Bir Gün

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Güzel Bir Gün Güzel bir hava açsa bugün Güzel bir sabah olsa bugün
    Güzel birgün olsa

Güzel bir çiçek görsem bugün
    Güzel bir kadın gülse bana
    Güzel birgün olsa

Güzel bir çift söz duysam bugün
    Güzel bir çift göz baksa bana

Güzel birgün olsa

2. asev

asev Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bütn şarkıları gzel ama bn en çok blmeni isterdm ve ağlamak şarkılarını dnliorm saol paylaşm için ii akşamlar

Cem Özkan - Güzel Bir Gün konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cem Özkan - Kendince

Cem Özkan - Kendince

Kendince Kimisi alim olmuş Kimisi zalim olmuş Kimisi malup olmuş Kimisi namalupmus kendince Kimisi öncü olmuş Kimisi yöncü olmuş Kimisi aşık olmuş Kimisi nefret dolmuş kendince Kimisine malup ol Kimisine malupsun Kimisi namalup korkmaz Kimi çok sevilir mutlu olmaz Bugün galip ol Bugün malup ol Bugün alim ol Bugün zalim olsanda...
  2. Cem Özkan - Göster

Cem Özkan - Göster

yıllarca durmadan hep peşinden koştum koştum yoruldum ama sevgiye açtım yıllarca dönüp durdum belkide saftım sana olmaz demedim ama dostlarımdan kaçtım sebebini boşver allahım güç ver işi gücü boşver herşeyi bırak gel yüreğini aç ge sevgini göster aşka düşmekten hep sakındım kaçtım acıksada gönlümün hep üstüne bastım yalnızlığı kederin zorundan...
  3. Cem Özkan - Dön Bana

Cem Özkan - Dön Bana

Üzülürüm yine Resmini görünce Maziye bakarak Vazgeçemem senden Bir ömür geçse böyle Ardından yalvararak Dön bana yeniden ne olur Sev beni yeniden ne olur Al beni yanına ne olur Dön bana yeniden ne olur Ne olur... Unuturum sandım Zamana bırakınca Seni nasıl sevdiğimi Ama bugün yine Söylüyorum hep aynı Hep aynı şeyi Dön bana yeniden ne olur Sev beni yeniden ne olur Al beni...
  4. Cem Özkan - Ben Böyleyim

Cem Özkan - Ben Böyleyim

Ben Böyleyim Yanlızlığa dalsam da tekbaşıma kalıp yansam da Sözlerim yarım kalsada çünkü ben Benden alıp kaçsan da yalanlarına göz yumsam da Yinede sevgim solmazsa çünkü ben Ben böyleyim Konuşup konuşup dursam da Bir sus pus olsamda bazen surat assam da çünkü ben Hayatından çıksam da sevmiyormuş gibi yapsam da Aslında aşık olsamda çünkü ben Ben...
  5. Cem Özkan - Ağlamak

Cem Özkan - Ağlamak

Gözlerinden akmasa kalbinden akacak Dışarıya vurmasa içinde kanayacak Kaçmak olmaz Sana hiç yakışmaz Bilirim hiç sevmezsin Tüm bu duygulardan nasibini alıp Kabullenmelisin Belli ki hayatında sevgiyi tatmamışsın Belli ki bugüne kadar hiç aşık olmamışsın Ağlamaktan korkma canım Böyle de çok güzelsin Ağlamaktan çekinme canım Böylede çok güzelsin

Sayfayı Paylaş