gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    966
    Ödül Puanları:
    113

Cemile hamile mi kalıyor

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

cemile hamile mi cemile hamilemi hamile mi kalıyor cemileye ne olacak cemile hamile kalıyormu, kalacak mı, kalacak
    Herkesi ekrana kitleyen dizilerden birtanesi sizlerde biliyorsunuz. Bu dizi o kadar gerçek oynanıyor ki arkadaşlarım. Bizlerde Türk Halkı olarak buradaki gerçekliği görüyor olmalıyız ki bu diziye iyiden iyiye sarmış durumdayız. Bakın meleklerim bir psikolok bu dizideki sahneler için neler demiş aynen veriyorum....
    Aylin Kula: “Ben bir psikoloğum, uzun yıllardır istismar ve aile içi şiddet konularında çalışıyorum” demiş. Ve diziyle ilgili görüşlerini şöyle aktarmış: “Aylar önce bir şekilde diziye denk geldim. Ve ilk izlediğim günden itibaren, ‘Of, ne kadar da gerçek anlatıyor’ dedim içimden. Çünkü, ben günde ortalama buna benzer 3-4 hikaye dinliyorum danışanlarımdan. Ve inanın o gördüğünüz tecavüz sahnesi, verilen hisler o kadar gerçekçi ki. Bir kadının yaşadığı çaresizlik, bir adamın bir kadını sahiplenmesi ve her konuda hak iddia etmesi, kendini sahibi gibi görmesi çok çarpıcı bir şekilde anlatılıyor bize bu konuda. Ve inanır mısınız bilmem, ama bu diziyle birlikte bana gelip ‘Aylin Hanım şu Ali’yi, Osman’ı izleyince eşim biraz olsun değişti’ diyor kadın.”

Görüldüğü üzere aslında dizideki başaranının bu kadar üst düzeyde olması ve takip ediliyor olması, kişilerin işlerini mükemlel yaptığının göstergesi. Haa şimdi gelelim konuya Cemile hamile mi kalacak :D:D

Gelen tüyolar şu şekilde.

Cemile hamile kalacak ve Ali Kaptan her zamanki gibi çocuğa sahip çıkmayacakmış. Tabiki bu çocuğa sahip çıkma işi de yine Balıkçıya kalacak. Bakalım önümüzdeki günler ne gösterecek. Kaliteye devam arkadaşlarım. Aynen böyle. Boyun altında kalsın Ali Kaptan :D:D:baby:

juju bunu beğendi.
  2. Misafir

Misafir Forum Okuru

"Öyle bir Geçer Zaman Ki" son dönemlerin en çok konuşulan dizisi de demiyim, konusu... :) "Ali Kaptan, Allah seni bildiği gibi etsin" diyenler, tıpkı yukarıda ki şekil "A"da görüldüğü gibi :) "Cemile, Allah sana yardım etsin" diyenler vs vs... Bu dizi hakkında ki olaylar, konuşmalar - yorumlar, dizinin heyecanı böyle hatsafhada olduğu sürece bitmez... Bitmesinde... Çünkü insanlar, kendi dertlerini anca böyle unutabiliyor. Kendi dertlerini bırakıp, Cemile ve çocuklarının derdine yanıyor :)

Hamile kalırsa da ki, anlaşıldığı üzere kalacak. Dediğim gibi dizinin bir amacı var, derdini unut, derdime yan :D:D O yüzden olmaması gereken tüm talihsizlikler Cemile ve ailesinde olacak :)

Paylaşımın için tşkler arkadaşım :)

SadmiN bunu beğendi.
  3. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0
    Boyun altında kalsın Ali Kaptan :D:D:baby:
    bencede ali kaptan gibi olan herkesin ....

4. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Allah bu Ali karakterine akıl versin ne diim..

5. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    966
    Ödül Puanları:
    113
    Yaho olayın ali keptın ile ne alakası var ki senaryoyu öyle yazmışlar :) Ali keptın yoksa iyi bi adam yav :D:D

6. Misafir

Misafir Forum Okuru

Dediğim gibi bu diziye çok kapılmışsınız hahaha Allah'tan ben izlemiyorum bu diziyi izleyenlerin Ali Kaptan'a beddua ettiğini gördükçe, acaba ben izlesem ne derdim heralde paso küfür ederdim hahaha İşin şakası bu tabi ki... :)

Ali Kaptan karekterini canladıran Erkan Petekkaya, başarılı bir oyuncu ki, canlandırdığı karekteri o kadar iyi başarmışki, şu tepkilere bakın :D:D Adam'ın işi bu kötü rolünü oynamak ve çok başarılı olmuş bu rolde:) Helal olsun sana Erkan Petekkaya, başarın bol olsun :) Erkan Petekka'nın iyi rollerde olduğu filmleri de düşünün bakın sinirleriniz o zaman yatışır belki Melek'ler :D:D:D:D

7. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Banene ben Ali kaptan karakterini sinir oluyorum .. Erkan Petekkaya ya hayranım o ayrı..

SadmiN bunu beğendi.
Cemile hamile mi kalıyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Babalar da "Hamile" Kalıyor !

Babalar da "Hamile" Kalıyor !

hamile yapma oyunları hamile yapma oyunu Aaaa ne güzel dediğinizi duyar gibiyim hanımlar.Ama yorum yapmadan önce bi yazıyı okuyun derim :D Evet, yanlış okumadınız. Erkekler de kadınlar gibi hamile kalabiliyor. Nasıl mı? Çünkü ´hamilelik´ sadece vücut da değil, beyinde de yaşanıyor! Bu nedenle erkekler de eşleri gibi heyecanlanıyor ve endişeleniyorlar. Babanın çocukla ilgili düşünceleri...
  2. Carolin mi, Cemile mi?

Carolin mi, Cemile mi?

cemile ve carolin cemile carolina oyunu karolin ve karolin Hadi Bakalım....Carolin mi yoksa Cemile mi(((bu arada yeni farkettim ikisi de C harfi ile başlıyor :D))) Lütfen güzelliklere bakarak cevap verelim..
  3. Cemile hamile!

Cemile hamile!

cemile hamile, hamilemi, yeni bölümde neler olacak buyrun öğrenelim arkadaşlar. "Öyle Bir Geçer Zaman Ki"de olaylar dinmek nedir bilmiyor Melek'ler. Önümüzde3 ki bölümlerde yaşanacak oaln iddialar arasında Cemile hamile kalacakmış mış mış mışş :D:D Daha fazla meraklandırmadan sizleri o haberle başbaşa bırakıyoruz :) Kanal D'nin ilgiyle izlenen dizisi 'Öyle Bir Geçer Zaman...
  4. hamile miyim

hamile miyim

Mrb ben rukiye 22 yaşındayım ve ilk hamileligimi olacagim bilmiyorum sizden yardım istiyorum 24 mayıs adet olmam lazımdi olmadım 26 mayıs test yaptım silik net değildi çizgiler ilk çizginin rengi bile çok açıktı ikinci çizgi belli belirsiz vardı bekledim dün yine test yaptım yine aynı olay gerçekleşti çok uzuluyorum ne yapmam lazım sizce hamile miyim?
  5. hamile miyim?

hamile miyim?

Merhaba ben ilk iliskimi 31.agustos tarihinde yasadim. Iceri bosalma gibi bir durum soz konusu olmadi. Iliskiye girmeden once adet belirtilerim olmustu(bel agrisi, goguslerde hassasiyet, karin agrisi vb.) Iliskiden 3 gun sonra3 eylul) kanamam oldu fakat normal adet kanamalarimdan farkli sekildeydi yogun degildi. 2 gun yogun oldu son 4 gun cok hafif sekilde seyretti. Bugun 4. Gun ve hic kanama...

Sayfayı Paylaş