Cemile hamile mi kalıyor

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Cemile hamile mi kalıyor
cemile hamile mi cemile hamilemi hamile mi kalıyor cemileye ne olacak
cemile hamile kalıyormu, kalacak mı, kalacak

Herkesi ekrana kitleyen dizilerden birtanesi sizlerde biliyorsunuz. Bu dizi o kadar gerçek oynanıyor ki arkadaşlarım. Bizlerde Türk Halkı olarak buradaki gerçekliği görüyor olmalıyız ki bu diziye iyiden iyiye sarmış durumdayız. Bakın meleklerim bir psikolok bu dizideki sahneler için neler demiş aynen veriyorum....
14db1e4e7ee96e.jpg

Aylin Kula: “Ben bir psikoloğum, uzun yıllardır istismar ve aile içi şiddet konularında çalışıyorum” demiş. Ve diziyle ilgili görüşlerini şöyle aktarmış: “Aylar önce bir şekilde diziye denk geldim. Ve ilk izlediğim günden itibaren, ‘Of, ne kadar da gerçek anlatıyor’ dedim içimden. Çünkü, ben günde ortalama buna benzer 3-4 hikaye dinliyorum danışanlarımdan. Ve inanın o gördüğünüz tecavüz sahnesi, verilen hisler o kadar gerçekçi ki. Bir kadının yaşadığı çaresizlik, bir adamın bir kadını sahiplenmesi ve her konuda hak iddia etmesi, kendini sahibi gibi görmesi çok çarpıcı bir şekilde anlatılıyor bize bu konuda. Ve inanır mısınız bilmem, ama bu diziyle birlikte bana gelip ‘Aylin Hanım şu Ali’yi, Osman’ı izleyince eşim biraz olsun değişti’ diyor kadın.”

Görüldüğü üzere aslında dizideki başaranının bu kadar üst düzeyde olması ve takip ediliyor olması, kişilerin işlerini mükemlel yaptığının göstergesi. Haa şimdi gelelim konuya Cemile hamile mi kalacak :D:D

Gelen tüyolar şu şekilde.

Cemile hamile kalacak ve Ali Kaptan her zamanki gibi çocuğa sahip çıkmayacakmış. Tabiki bu çocuğa sahip çıkma işi de yine Balıkçıya kalacak. Bakalım önümüzdeki günler ne gösterecek. Kaliteye devam arkadaşlarım. Aynen böyle. Boyun altında kalsın Ali Kaptan :D:D:baby:

"Öyle bir Geçer Zaman Ki" son dönemlerin en çok konuşulan dizisi de demiyim, konusu... :) "Ali Kaptan, Allah seni bildiği gibi etsin" diyenler, tıpkı yukarıda ki şekil "A"da görüldüğü gibi :) "Cemile, Allah sana yardım etsin" diyenler vs vs... Bu dizi hakkında ki olaylar, konuşmalar - yorumlar, dizinin heyecanı böyle hatsafhada olduğu sürece bitmez... Bitmesinde... Çünkü insanlar, kendi dertlerini anca böyle unutabiliyor. Kendi dertlerini bırakıp, Cemile ve çocuklarının derdine yanıyor :)

Hamile kalırsa da ki, anlaşıldığı üzere kalacak. Dediğim gibi dizinin bir amacı var, derdini unut, derdime yan :D:D O yüzden olmaması gereken tüm talihsizlikler Cemile ve ailesinde olacak :)

Paylaşımın için tşkler arkadaşım :)

Boyun altında kalsın Ali Kaptan :D:D:baby:
bencede ali kaptan gibi olan herkesin ....

Yaho olayın ali keptın ile ne alakası var ki senaryoyu öyle yazmışlar :) Ali keptın yoksa iyi bi adam yav :D:D

Dediğim gibi bu diziye çok kapılmışsınız hahaha Allah'tan ben izlemiyorum bu diziyi izleyenlerin Ali Kaptan'a beddua ettiğini gördükçe, acaba ben izlesem ne derdim heralde paso küfür ederdim hahaha İşin şakası bu tabi ki... :)

Ali Kaptan karekterini canladıran Erkan Petekkaya, başarılı bir oyuncu ki, canlandırdığı karekteri o kadar iyi başarmışki, şu tepkilere bakın :D:D Adam'ın işi bu kötü rolünü oynamak ve çok başarılı olmuş bu rolde:) Helal olsun sana Erkan Petekkaya, başarın bol olsun :) Erkan Petekka'nın iyi rollerde olduğu filmleri de düşünün bakın sinirleriniz o zaman yatışır belki Melek'ler :D:D:D:D

Geri