gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Cengiz Kurtoğlu - Aşkımsın Sen

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Olur da birgün beni terkedersen eğer Son defa kapımı çal, çal da öyle git Gözlerim yaşla dolu yüreğim sana hasret
    İstersen beni de vur, vur da öyle git

Aşkımsın sen, gecelerde
    Yüreğimde, bedenimde
    İki damla yaş olursun
    Gözlerimde sözlerimde

Gözlerim yaş dolarsa, yüreğim acı çeker
    Yıkılır hayallerim, dünyam tersine döner
    Gidişin var ya beni, içten içe yıkar
    Sen olmasan da hayalin bana yeter

Aşkımsın sen, gecelerde
    Yüreğimde, bedenimde
    İki damla yaş olursun
    Gözlerimde sözlerimde

Cengiz Kurtoğlu - Aşkımsın Sen konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cengiz Kurtoğlu - Yine Mi Sen

Cengiz Kurtoğlu - Yine Mi Sen

Yine mi sen yinemi sen Ne istiyorsun benden Herşeyimi aldın zaten Sevemem seni yeniden Kaçtım senden kurtulamadım Maksadın ne anlayamadım Ölen aşka can verilmez Bunu sana anlatamadım Yine mi sen yinemi sen Düştün artık gözümden Bir gün huzur bulamadım İnan senin yüzünden Kaçtım senden kurtulamadım Maksadın ne anlayamadım Ölen aşka can verilmez Bunu sana anlatamadım
  2. Cengiz Kurtoğlu - Sevmek Kim Sen Kimsin

Cengiz Kurtoğlu - Sevmek Kim Sen Kimsin

cengiz kurtoğlu sevgiyi bilmiyorsan cengiz kurtoğlu sevmeyi bilmiyorsan seven çeker acıyı sevmeyi suc bendemi neyleyim sevgiyi suç bendemi Çok Kırdın Şu Kalbimi Ben Sedim Sen Kaçtın Kapanmış Yaraları Ben Sardım Sen Açtın Sevgiyi Bilmiyorsan Suç Bendemi Neyleyim Sevmedin Bırakmadın Adam Gibi Seveyim Seven Çeker Acıyı Sevmeyen Ne Bilsin Bana Aşktan Söz Etme Sevmek Kim Sen Kimsin Dilerim...
  3. Cengiz Kurtoğlu - Hani Sen Benimdin

Cengiz Kurtoğlu - Hani Sen Benimdin

Güvenmiştim, inanmıştım O güzel sözlerine Yanılmışım, aldınmışım Ağlıyorum halime Sen de bir gün seversen Allahından bulasın Sen benim aşkımı Sen duygularımı Çalan bir yalancısın Hani sen benimdin Hani gözbebeğimdin Hani en çok beni sevmiştin Hani ben canındım, Ekmeğin aşındım Nerde sözlerin yalancı
  4. Cengiz Kurtoğlu - Ayaz Geceler

Cengiz Kurtoğlu - Ayaz Geceler

Geceler sessiz sessiz yağar yağar sabahlara kadar ağlama gönül ağlama bu sevda seni de yakar geceler sessiz geceler sensiz geceler yaşanmıyor sensiz geceler hüsran geceler ayaz geleceksen artık etme naz geceler sessiz sessiz tüter tüter ocağın dumanı ağlama gönül ağlama yarin yok dini imanı geceler sessiz geceler sensiz geceler yaşanmıyor sensiz geceler hüsran geceler ayaz...
  5. Cengiz Kurtoğlu - Aşığım Aşık

Cengiz Kurtoğlu - Aşığım Aşık

Duysun CÜmle Alem Duysun TÜm DÜnya Sevdalandim Dostlar AŞiĞim AŞik AradiĞim AŞki Buldum Sonunda Sevİyorum Dostlar AŞiĞim AŞik AŞiĞim AŞiĞim AŞiĞim AŞik Çok Mutluyum Sevİyorum AŞiĞim AŞik Bİrbİrİnden GÜzel Şİmdİ Her GÜnÜm Kalmadi GÖnlÜmde Artik HİÇ HÜzÜn BÖyle Bİr Sevdaya Sİzler De DÜŞÜn Sevİyorum Dostlar AŞiĞim AŞik AŞiĞim AŞiĞim AŞiĞim AŞik Çok Mutluyum Sevİyorum AŞiĞim AŞik

Sayfayı Paylaş