gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Cengiz Kurtoğlu - Gideceğin Yeri Söyle

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Duygularım sel sel olmuş, Akar gider gözlerimden Çekilecek dert kalmadı,
    İsyanım var kaderime

Gözler yalan söylemez, ne olur dinle beni
    Yalvarırım aç artık sevgini, yüreğini

Gideceğin yeri söyle, ardından geleceğim
    Herşeyi göze alıp, sevmekse seveceğim
    Herşeyi göze alıp sevmekse, sevmekse
    Sevmekse seveceğim...

Darılmışım bu dünyaya
    Dost olmuşum kadehlerle
    Sevmek bana yasak olmuş
    Başbaşayım kaderimle

Gözler yalan söylemez, ne olur dinle beni
    Yalvarırım aç artık sevgini, yüreğini

Herşeyi göze alıp, sevmekse seveceğim
    Herşeyi göze alıp ölmekse, ölmekse
    Ölmekse öleceğim...

Cengiz Kurtoğlu - Gideceğin Yeri Söyle konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cengiz Kurtoğlu - Var Mı Söyle

Cengiz Kurtoğlu - Var Mı Söyle

Anılarım bir bir tükendi soldu O gidişin beni kalbimde vurdu Dayanamam yokluğuna unutamam ki Mevsimler geçti gönlümü avutamam ki Var mı söyle, var mı söyle Benim gibi deli yürek Var mı söyle, var mı söyle Ömür boyu sevecek Geçmez oldu, günlerim geçmez oldu Dinmez oldu acılar, dinmez oldu Yaşayamam sensiz olmaz dayanamam ki Mevsimler geçti gönlümü avutamam ki Var mı söyle, var mı...
  2. Cengiz Kurtoğlu - Ümit Yere Batsın

Cengiz Kurtoğlu - Ümit Yere Batsın

Sen artık ellerin olduktan sonra Neyleyim bu aşkı al yere batsın Bütün hayallerim solduktan sonra Ümit yere batsın, fal yere batsın. Seven kalbimizi böyle ağlatan Mutlu dünyamızı böyle karartan Seni benden beni senden ayıran Kader yere batsın, kul yere batsın. Bir hançer misali vurupda giden Bir kadeh misali kırıpta giden Seni kollarımdan alıpda giden Felek yere batsın, aşk yere batsın
  3. Cengiz Kurtoğlu - Aşk Delisiyim

Cengiz Kurtoğlu - Aşk Delisiyim

Bir şans ver Allahım seven kuluna Öleceğim bir gün bu aşk uğruna Bir yol var gidiyor mutluluğa O yoldan bir gün ben geçecek miyim Dünyama doymadan gitmem imkansız Terkedip gidenler bence vefasız Gidenler mutlu kalanlar bahtsız Sevip ayrılanlar kalır mı ahsız Aşığım, aşığım delicesine Seviyorum seni ölürcesine Tutuldum feleğin kör cilvesine Öyle çok sevdim ki aşk delisiyim
  4. Cengiz Kurtoğlu - Akşam Olmadan

Cengiz Kurtoğlu - Akşam Olmadan

akşam olmadan güneş batmadan gel gel beni yanlız bırakma beni sensiz bırakma korkuyorum gecelerin karanlığından korkuyorum sessizliğin çığlıklarından böyle yaşamaya alışkın değilim korkuyorum gelecek yarınlarımdan hasret olmadan sabrım bitmeden gel gel beni yalvartmadan gel gel beni çıldırtmadan gel sen mi yazdın benim alın yazımı sen mi çizdin benim yanlızlığımı söyle bana seni kim...
  5. Cengiz Kurtoğlu - Ah Kız

Cengiz Kurtoğlu - Ah Kız

GÖzlerİn Parliyor Gecemde Yildiz Gİbİ Çocuklar Kadar Saf Öyle Sevİmlİ Aklima Gelİrsİn GÖzÜmÜ AÇar AÇmaz Kİmse Senİn Gİbİ Benİ Yakamaz GÖrÜr GÖrmez Senİ DÖndÜm Bak ŞaŞkina Kabul Et AŞkimi Allah AŞkina Ah Kiz Nasil Yaktin Ah Kiz Olamam Kİ Sensİz Gel Yanima Benİm Sevgİm Yalansiz GÜzel GÖzlerİnde Bİraz Da Ben Olayim AÇ Kalbİnİ Bana Orda Kalayim Olalim Senİnle Tek YÜrek İkİ Beden Gel Tut...

Sayfayı Paylaş