gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Sensizlik öyle zorki

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

ne olur beni sensizliğe Sensizlik zor oLur demiştim ya sana .. Sensizliğin ölümüm olur.. YanıLmışım herşeyim.. Asıl senin varlıgın sonum oLmuş benim.. Uzagında olsam beLki diyerek dayanırdım belki herşeye.. ama yanında beLki diyecek bir cümLem oLmadı olmayacak hiçbir zaman.. Çünkü yanında hep kesin hep acı cevaplar aldım kendime.. Ben sana yetmiyorum biliyorum.. Senin istediğin ben değilim. Senin istediğin bendeki sen.. Anlamıyorum artık… Git desem yüreğim elvermiyor. KaL desem akLım darılıp gidiyor.. Çıkmazın içinde kaldım … Bir cıkar yol yok. Dayanacak bir tek el yok.. Sen söyle ben nasıl dayanıyım basucundakii sensizliğe???

“” Sevme beni sevdalardan vurgunlar yedim…
    Bana cok gördüğün aşkı sen ellere ver
    Terkedilişim ilk değil alışır gönlüm
    Sevilmeden sevmek varya o daha beter”" [
    Sen bana cok gördün aşkı.. Herşeyi tek basıma yaşamam üzerime bıraktın.. her defasında ben seninim dedin ama her defasında bir adım daha gittin..
    Gittin…
    Gittin…

Ve ben ardından sadece o gitmedi sadece bedeni gitti kalbi benimle dedim..
    “”Git, Hadi git
    Ciğerim yanıyor
    Son gece bu
    Beni sevsen ne oLur
    Kim saracak beni
    Kim sevecek
    Dur Dokunma
    Yüreğim acıyor”"
    Artık sana kaL diyemiyorum biliyor musun. Kal demek gelmiyor içimden.. Seviyorum kahretsin.. Ama uzagında sevmekle yetinmeyi öğrenmeye gidiyorum artık.. Tutma. Dokunma.. EngeL oLma.. Son gecemiz son anlarımız beni artık sevsen ne oLur.. Git artık.. Ardına bakma. Bakarsan dayanamam.. Gitme derim sana.. Gözlerini uzak tut benden.. Bakamam.. Yüreğim acıyor..

“Hadi beni öldür
    Beni unut
    Hadi beni göm YalnızLığa
    Hadi bana hepsi yalan de
    Beni Bırakma”

Alıştım ben sensizliklere.. Alıştım seni uzagında, nefesini uzagında yaşamaya.. Şimdi içimde sadece yaLnızLık var.. Sadece yüreğim senLi doLu bir sensizlik var..
    Ben senin koynunda acı cekmekten se
    Ben senin uzagında seni hayaL ederek yaşamaya gidiyorum..
    Elveda..

2. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Sensizlik öyle zorki
    “Hadi beni öldür
    Beni unut
    Hadi beni göm YalnızLığa
    Hadi bana hepsi yalan de
    Beni Bırakma”

emegıne saglık melegım çok guzeldı

Sensizlik öyle zorki konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sensizliğimde

sensizliğimde

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. SensİzlİĞİmde...

SensİzlİĞİmde...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. ...Sensizlik...

...Sensizlik...

Bir garip hüzün çöker insana El ayak çekilince Tek başına kalırsın dünyada Etraf sessizleşince İnan bu ev alışamadı Hiçbir zaman sensizliğe Şimdi sensizlik oturuyor Kalkıp gittiğin yerde Yalnızlığa elbet alışır bedenim Yalnızlıkla belki de başa çıkabilirim Çok zor gelse bile yaşar öğrenirim Sensizlik benim canımı acıtan Bir derin korku düşer ruhuma Duvarlar...
  4. Sensizliğin Acısı

Sensizliğin Acısı

Bir gün seni düşünerek son nefesimi verdiğimde,bunu bir üstünde dolaşan bulutlar bir de ayağını bastığın toprak bilecek.Bir tek onlar anlayacak halimden,bir tek onlar bi*lecek kadri kıymetimi,bir tek onlar dostluk edecek bana uzun uykumda... Hiç iyileşemeyecek kalp yaralarımla sarıldığım be*yaz kefenim,benim acılarım için sargı bezi olurken,ağrı*larıma merhem olacak toprağın ve nefessiz...

Sayfayı Paylaş