gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Cengiz Kurtoğlu - Heves Mi Kaldı

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

bu aşkın alevini küle döndürdün yüreğimi yakacak ateş mi kaldı sen de beni terkedip gittikten sonra
    yarınıma doğacak güneş mi kaldı

güzel derlerdi çocukken aşka
    sanki uçarmış tutulan aşka
    anlatılanlar başka yaşanan başka
    bir daha sevmek için heves mi kaldı

o eski hatıralar rahat bırakmaz
    hiç bitmeyen hasretin aklımdan çıkmaz
    anladım ki birtanem sensiz yaşanmaz
    huzurla aldığım bir nefes mi kaldı

güzel derlerdi çocukken aşka
    sanki uçarmış tutulan aşka
    anlatılanlar başka yaşanan başka
    bir daha sevmek için heves mi kaldı

Cengiz Kurtoğlu - Heves Mi Kaldı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cengiz Kurtoğlu - Yine Mi Sen

Cengiz Kurtoğlu - Yine Mi Sen

Yine mi sen yinemi sen Ne istiyorsun benden Herşeyimi aldın zaten Sevemem seni yeniden Kaçtım senden kurtulamadım Maksadın ne anlayamadım Ölen aşka can verilmez Bunu sana anlatamadım Yine mi sen yinemi sen Düştün artık gözümden Bir gün huzur bulamadım İnan senin yüzünden Kaçtım senden kurtulamadım Maksadın ne anlayamadım Ölen aşka can verilmez Bunu sana anlatamadım
  2. Cengiz Kurtoğlu - Sevmek Yetmez Mi?

Cengiz Kurtoğlu - Sevmek Yetmez Mi?

cengiz kurtoglu vefasız cengiz kurtoğlu sözünden dönene namert denmezmi kurtoğlu vefasız Yıllar sonra bir kalemde, Beni böyle silemezsin Benim sana sevdam varken, Hiçbir yere gidemezsin Can dedim, yar dedim, sevdim yetmez mi? Vefasız yüreğin kıymet bilmez mi? Sözünden dönene namert denmez mi? Boş yere harcadın senelerimi Canımdın, kanımdın bunlar yetmez mi? Vefasız yüreğin kıymet...
  3. Cengiz Kurtoğlu - Sevecek Misin?

Cengiz Kurtoğlu - Sevecek Misin?

SÖz Ver Bana Sende Sevecekmİsİn Sevdami Cefami Çekecekmİsİn ÖlÜm Aci Dertler Çok Zor Olsada Bu Garİbİn Yolunda Ölecekmİsİn Denİzler Deryalar Yetmez AŞkima Anla Benİ MeleĞİm Allah AŞkina Bİr Zehİr Gİbİ Gİrdİn Gİrdİn Kanima Sende Benİ Benİ Artik Sevecekmİsİn GÜlÜŞÜn BakiŞin ÖldÜrÜr Benİ O Edan O Nazin Erİtİr Benİ Bİr Tek Senİn YÜzÜn GÜldÜrÜr Benİ Sende Benİm Derdİmİ Çekecekmİsİn Denİzler...
  4. Cengiz Kurtoğlu - Gelir Mi Bilmem

Cengiz Kurtoğlu - Gelir Mi Bilmem

Bİr Haber Vermeden HİÇ GÖrÜnmeden Sevgİlİm AyrilmiŞ GİtmİŞ Bu Yerden Elİne Yabanci Bİr El DeĞmeden AŞkimi Duyarda Gelİr Mİ Bİlmem Gİderken Yollarda Aci DuymuŞtur GÜzel GÖzlerİne YaŞlar DolmuŞtur Belkİde GİttİĞİne PİŞman OlmuŞtur AŞkimi Duyarda Gelİr Mİ Bİlmem Bİr SaÇlari Vardi Yosun Kokardi Sevgİsİ Kalbİmde DaĞlar Kadardi GÜlÜnce GÖzlerİ IŞik SaÇardi AŞkimi Duyarda Gelİr Mİ Bİlmem Gİderken...
  5. Cengiz Kurtoğlu - Aklımda Gözlerin Kaldı..

Cengiz Kurtoğlu - Aklımda Gözlerin Kaldı..

çakılmış gönlüme bir paslı çivi çıkarıp attığımda izleri kaldı kadehi kadehe vurdum her an o yarin aklımda gözleri kaldı sevgisi gönlümde kanayan yara sitem edip durdum geçen yıllara bu sevgi gidecek benle toprağa o yarin aklımda gözleri kaldı bu sevda gidecek benle toprağa o yarin aklımda gözleri kaldı korkarım uykuya dalmaya bile bütün düşlerimi hayali sardı içimde küllenen nefrette bile o...

Sayfayı Paylaş