gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Cenkay Beş Dakikam Yok İstanbul Gibisine Şarkı Sözleri

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Cenkay Beş Dakikam Yok İstanbul Gibisine Şarkı Sözleri için yazıyorum size umarım sesimi duyar isteğimi yerine getirirsiniz arkadaşlar.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Cenkay Beş Dakikam Yok İstanbul Gibisine Şarkı Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Nev ''Yokum'' Şarkı Sözleri

Nev ''Yokum'' Şarkı Sözleri

nev, yokum, şarkı sözleri, bestesi, nedir, kim yazmış, ile ilgili bilgiler burada melekler YOKUM Aşk dediğin eğer buysa Eğer aşk acıya mecbursa Bakmıyorsa duymuyorsa Kalsın ben yokum Larilari larila larila larila Kimi görsem bu günlerde biraz dertli aşktan yana Aşk dediğin bir ayna sende ne varsa onda Suçu yok zulmetme günahını alma boşuna Aşk güzel bir şey inan ki İkiyüzlü bir aynada...
  2. Cenkay Sıkılıyorum Şarkı Sözü

Cenkay Sıkılıyorum Şarkı Sözü

Cenkay Sıkılıyorum Şarkı Sözü - Arkadaşlar ben Cenkay Sıkılıyorum Şarkı Sözlerini rica ediyorum sizden o şarkıyı bilmeyenlerde öğrensin diyorum harika bir şarkı ya
  3. Cenkay Sıkılıyorum Şarkısının Sözleri

Cenkay Sıkılıyorum Şarkısının Sözleri

Cenkay Sıkılıyorum Şarkı Sözleri Cenkay Sıkılıyorum Şarkısının Sözleri Sevgili Melek'lerim, bu yazımızda "sıkı sıkı sıkılıyorum ben" diyen Cenkay'ın Sıkılıyorum adlı aşrkısının sözlerini sizler için ve bu şarkıyı seven tüm misafirlerimiz için paylaşıyoruz :) Sevdiğim bana yanlış yapar ise Başımı belaya bir sokar ise Ben aşk o zevk sefa peşindeyse Allahım Acı Bana Ver Belasını...
  4. Cenkay'dan Beş Dakikam Yok İstanbul Gibisine Şarkısı Sözleri

Cenkay'dan Beş Dakikam Yok İstanbul Gibisine Şarkısı Sözleri

Cenkay Beş Dakikam Yok İstanbul Gibisine Şarkı Sözü Cenkay Beş Dakikam Yok İstanbul Gibisine Şarkısı Sözleri Cenkay hayranları için ve siz sevgili melek'lerimiz için bu yazımızda Cenkay'dan Beş Dakikam Yok İstanbul Gibisine adlı şarkının sözlerini paylaşıyoruz arkadaşlar. İstanbul geceleri serinmi serin. Hız yapıp kaçıyorsun buna ne derim. Başımı alıp giderim senide yerim. Aklınnı...
  5. Sezen Aksu İstanbul Yokmuş Bundan Başka Şarkı Sözleri burada melekler

Sezen Aksu İstanbul Yokmuş Bundan Başka Şarkı Sözleri burada melekler

Sezen Aksu İstanbul Yokmuş Bundan Başka Sezen Aksu İstanbul Yokmuş Bundan Başka Şarkı Sözü Kayıp Şehir dizisi şarkısı olan ve Minik Serçe'nin her zaman ki gibi süper eserlerinden biri olan Sezen Aksu İstanbul Yokmuş Bundan Başka şarkısı sözleri bu sayfamızda, bizden Sezen Aksu İstanbul Yokmuş Bundan Başka şarkısı isteyenler için gelsin Melek'ler:) Ardımızda ne hayatlar bıraktık,...

Sayfayı Paylaş