gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

Cep telefonu ile sivilce tedavisi mi?

Konu, 'Cilt Bakımı' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

Artık hiç birşeye şaşırmaz oldum:DÇünkü artık modern çağdayız ve modern çağa ayak uydurmaya çalışıyoruz.Modern çağa adım atmakla kalmadık hemen koşmaya başladık ve hız kesmeden...Her yeni günde yeni bir icat çıkıyor.Bilim adamları artık sınır tanımıyor.İşte yeni buluşları.... [​IMG]
    Özel bir yazılım ile sivilcelerinizi tedavi edebilirsiniz. Modern çağın en çok konuşulan telefonu Apple iPhone’un sivilcelere iyi geldiğini ilk duyduğumuzda biz de pek inanmamıştık. AppStore üzerinden 1.99 dolar karşılığı indirilebilen AcneApp isimli uygulama ışık tedavisini baz alıyor ve uygulamanın benzoilperoksitten iki kat daha etkili olduğu belirtiliyor. Houston’da yaşayan Dr. Greg Pearson tarafından geliştirilen uygulama sayesinde telefonunuzun ekranı isteğe bağlı kırmızı ya da mavi ışıklar yaymaya başlıyor. Kırmızı ışığın enfeksiyon giderici, mavi ışığın da bakterilerle savaşma özelliği olduğu belirtilirken uygulamanın telefonun ekranı yüzünüze bakacak şekilde günde sadece iki dakika çalıştırılmasının yeterli olduğu söyleniyor. İlk rakamlara göre toplam indirilme sayısı şimdiden 100 bin gibi büyük bir barajı aşmış durumda.

Benim cep telefonum böyle bir özelliği olsa başka da birşey istemem.Yok fotoğraf çeksin,yok görüntülü konuşma yapsın umrum da olmaz yeter ki sivilceleri yok etsin.Ama nerdeeeee....:D:D:D

2. mars

mars Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok komikkkk ya ve garip aslında benim ihtiyacım yok ama arkadaşlarıma söyliyim:)

3. KIVILCIM

KIVILCIM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ya allahaşkına gerçeklik payı ne kadar :))

4. miss angel

miss angel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    garip bi buluş....işe yararmu bence tartışlr bir konu daha:)
    ama bu devrde hiç bişye şaşmamak lazm....

5. swetla

swetla Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    yok artık diyorum başka da bişey demiyorum:)

Cep telefonu ile sivilce tedavisi mi? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cep telefonu

Cep telefonu

Rüyada cep telefonu ile konustugunu görmek, uzaktan bekledigi bir haberi alacagina delalet eder.
  2. Cep telefonu Kullanımı Sağlığınızı Tehdit Ediyor Olabilir mi?

Cep telefonu Kullanımı Sağlığınızı Tehdit Ediyor Olabilir mi?

Cebinizdeki büyük tehlike cep telefonu! cep telefonu ile konuştuğunuz sırada beyin hücrelerinizin öldüğünü biliyor musunuz? Cep telefonu yaydığı mikro seviyesindeki radyasyon insan sağlığı için çok zararlı..Amerika çevre sağlığı tarafından açıklanan dehşet verici açıklama, amerika ve dünyada cep telefonu satış rakamlarını şimdiden düşürmüş durumda. Ülkemizde ise sadece cep telefonu ve insan...
  3. Hamileyim  Cep Telefonu Kullanıyorum Bebeğime Zarar Verir mi Diyenler

Hamileyim Cep Telefonu Kullanıyorum Bebeğime Zarar Verir mi Diyenler

gebelikte cep telefonu,gebelikte cep telefonu kullanımı, Melekler pek çoğunuz gebelik döneminde cep kullanımı konusunda tedirginlik yaşıyor olabilirsiniz.Cep telefonu gibi radyasyon yayan bu tip elektronik araçlar sadece gebelere değil normal insanlara dahi zararı vardır.Konumuzda bundan detaylarıyla bahsedelim; Cep telefonlarının beyin kanserine yol açtığı,kalp ritmini bozduğu,başka tür...
  4. Yurtdışından Getirilen Cep Telefonu Kaydettirme İle İlgili Bilgiler

Yurtdışından Getirilen Cep Telefonu Kaydettirme İle İlgili Bilgiler

Yurtdışından Gelen Cep Telefonu Kaydı Nasıl Yapılır Yurtdışından Gelen Cep Telefonu Kaydettirme Sevgili meleklerimiz ve değerli misafirlerimiz , bir önce ki konumuzda yurtdışından gelen Blackberry telefonun kullanıma açılması ile ilgili bilgiler sunmuştuk sizlere. Bu sayfamızda ise Yurtdışından Gelen Cep Telefonu Kaydı Nasıl Yapılır detaylarıyla yanıtlıyoruz... Yurtdışından Gelen...

Sayfayı Paylaş