gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

Cesaretin var mı aşka?

Konu, 'Testler' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

Aşk zaten başlı başına bir cesaret olayıdır. Aşk testi çöz, ilan-ı aşk etme potansiyelini ölç! Cesaretin var mı aşka?

2. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0
    Birine cikma teklif edebilmen icin onun sana olumlu sinyaller gondermesi gerekiyor. Reddedilmek pek sana gore degil. Bu yuzden once bakislarinla hoslandigini belli eder, eger ayni elektrigi ondan da alirsan bir sonraki adimi atarsin. Sen askta oldugu gibi hayatinin diger alanlarinda da ayagi yere saglam basmayi sevenlerdensin.

Cesaretin var mı aşka? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ceza Cesaretin Var Mı Aşka (ft. Gülay)

Ceza Cesaretin Var Mı Aşka (ft. Gülay)

seviyosan aşkına özgürlük ver hayat seni terkedip gider geri gelirse bilki senindir geri dönmezse hiçbir zaman senin değildir bir gün bir çılgınlık edip seni sevdiğimi söylesem alay edip gülermisin yoksa sende severmisin konuşmadan gözlerinle beni sevdiğini söylesen yüreğime gözlerini ölene dek mühürlesen .......................... birgün bir çılgınlık edip seni sevdiğimi söylesem...
  2. Esra Kahraman_ Cesaretin Var Mı Aşka

Esra Kahraman_ Cesaretin Var Mı Aşka

bir gün bi çılgınlık edip seni sevdiğimi söylesem alay edip gülermisin yoksa sende severmisin...(x2) cesaretin varmı aşka çarpıyor kalbim bir başka snde böyle sevsen keşke desen bana yaaaarrrr....(x2) konuşmadan gözlerinle beni sevdiğini söylesen yüreğime gözlerini ölene dek mühürlesennn....(x2) cesaretin varmı aşka çarpıyor kalbim bir başka snde böyle sevsen keşke desen bana...
  3. Gülay - Cesaretin Var mı Aşka? (akor)

Gülay - Cesaretin Var mı Aşka? (akor)

cesaretin varmi aska akor cesaretin varmı aşka akor var mı aşka notaları var mı tab Am Em F G Am Am Bi gün bi çılgınlık edip Dm Seni sevdiğimi söylesem Am Alay edip güler misin, E Yoksa sen de sever misin? (Am Em F G E Am) Am Cesaretin var mı aşka E Çarpıyor kalbim bir başka F Sen de böyle sevsen keşke E Am Desen bana yar... (Am E F E Am Em...
  4. cesaretin var mı aşka?

cesaretin var mı aşka?

ne zaman evleneceğim testi ne zaman evleneceğim testini çöz testi çöz Aşk zaten başlı başına bir cesaret olayıdır. Peki hoşlandığın kişiye aşkını itiraf etmeye cesaret edebilir misin, yoksa teklifi hep karşı cinsten bekleyenlerden misin? Testi çöz, ilan-ı aşk etme potansiyelini ölç! 1-Okulda derse yetişmek için koşarken hoş birine çarptın tepkin ne olur? a)"Kusura bakma!"...
  5. ''Cesaretin Var  mı Aşka '' Filmi Tanıtımı ve Fragmanı

''Cesaretin Var mı Aşka '' Filmi Tanıtımı ve Fragmanı

cesaretin var mı aşka filmi tanıtımı fragmanı hikayesi konusu resimleri ile ilgili bilgiler burada melekler Orjinal adı ''Jeux 'Denfants'' olan ''Cesaretin Var Mı Aşka'' adlı film 2003 Belçika -Fransa ortak yapımı bir film melekler :) Başrollerini Marion Cotillard ve Guillaume Canet'in paylaştıkları filmin yönetmeni ise Yann Samuell. 2004 yılında Türkiye'de de gösterime girmiş olan...

Sayfayı Paylaş