gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

CEVAPLAR KİTABI çok ilginç!!!!!

Konu, 'Kitap Kurdu' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

sağlık bilgisi kitabı cevapları sağlık kitabı cevapları bilgisi ders Kitabı kapalı bir şekilde kucağınızda ya da bir masanın üstünde tutun.
    - Soracağınız soruya on - on beş saniye boyunca yoğunlaşın. Sorular şu biçimlerde sorulmalıdır: 'Giriş başvurusu yaptığım iş benim için doğru olan iş mi? ' ya da 'Bu hafta sonu yolculuk yapmalı mıyım? '

- Sorunuzu zihninizde canlandırır ya da yüksek sesle söylerken (her defasında sadece tek bir soru sorun) , avucunuzu kitabın ön kapağına yerleştirip diğer elinizin parmaklarıyla sayfaların kenarını arkadan öne doğru okşayın.

- Zamanın doğru olduğunu hissettiğinizde, parmağınızın durduğu yerden kitabı açın. Cevabınız karşınızda olacak.

- Her yeni sorunuzda bu işlemi aynen tekrarlayın.

2. İzmirella

İzmirella Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: CEVAPLAR KİTABI çok ilginç!!!!!
    ben hala saskınımm biraz daha açık anlatabilirmisiniz?

3. -_-๓єlєк-_-

-_-๓єlєк-_- Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: CEVAPLAR KİTABI çok ilginç!!!!!

nerde satılıo bu kitaP:)

CEVAPLAR KİTABI çok ilginç!!!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ilginç çok ilginç:)))

ilginç çok ilginç:)))

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. ilginç çok ilginç

ilginç çok ilginç

neden evlilik yüzüğü,yüzük parmağına takılır bunu biliyormuydunu?yaşam boyunca lazım olurmu bilmem ama aklınızda bulunsun..... evlilik yüzüğü neden hep aynı parmağımızdadırda,neden işaret parmağı baş parmak yada serçe parmağınızda diilde neden yüzük parmağı...
  3. çok ilginçler...

çok ilginçler...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. En Çok Merak Edilen Sorular ve ilginç Cevapları

En Çok Merak Edilen Sorular ve ilginç Cevapları

merak edilen ilginç konular BBC Focus diye bir dergi var hanımlar :)Bu dergi üşenmemiş insanların en çok merak ettiği hatta bi çoğunu yanlış bildiği soruları ve doğru cevalarını derlemiş.Ben okudum vallahi şaşakaldım çünkü bildiğim bi çok şey meğersem öyle değilmiş.Siz de okuyun bakalım meleklerim siz de şaşıracak mısınız!? 1) Deniz havası almak sağlıklı mı? Şehirden uzak deniz...
  5. Rakı ne işe yarar ? Cevap çok ilginç....

Rakı ne işe yarar ? Cevap çok ilginç....

Rakı ne işe yarar... Bende başlığı gördüğmde ben alkole karşı bi insanım amann ne işe yararsa yarar dedim ama okuduktan sonra en azından pek te fena bi sonuş olmadıgına vardım.... Mantık çok güzel çakıl taşı kum ve kavonoz üçlüsü.. umarım sizlerde beğenirsiniz... :raila: Bir felsefe profesörü sinifta,önünde bazi malzemelerle ögrencileriyle ders yapiyordu.Önce önündeki bos bir kavanozu 2cm...

Sayfayı Paylaş