tm hatirlamiyorumda ya mustafa karatas yada nihat hatipogluna sordular cevirgel duasini... ikisnden birisi idi dediki bunlara inanmayin siz güzelce Allah normal dua edin böyle cevirgel duasi diye bir dua yoktur dediler....

bugün tv de izledim, böyle dua yok diye.. Mustafa Karatas dedi, lütfen böyle seyler yazip bilmeyenlerin kafalarini bulandirmayin... günahtir...
kuran okumak daha hayirlidir...

bugün tv de izledim, böyle dua yok diye.. Mustafa Karatas dedi, lütfen böyle seyler yazip bilmeyenlerin kafalarini bulandirmayin... günahtir...
kuran okumak daha hayirlidir...

Sana KATILIYORUM CANIM alay mi ediyorlar bilmem cevirgel mi döngelmi herneyse ilk defa duyuyorum allaha dua etmekten ve secde etmekten baska hicbirsey daha faydali olamaz...
Kuran-i kerim okuyun...

arkadaşlar her duanın ayrı bir önemi vardır arkadaşımız saçmalık demiş ama tövbehaşa bunlar asla saçmalık olamaz...

Yararlı bilgiler için teşekkür ediyorum bende bu çevirgel duası nı arıyordum minnettarım sağolun.

ben ypıyorum 2 haftadan beri gelisme yok ne olcak inanrak yapiyorum cok sevıyorum 1 ay olduk ayrılalı eskı sevdıgı yuzunden ayrıldık onunla geri istiyorm ne yapmam lazm yardım cı oln

çevirgel duasını saatı günü özemli değildir. abdestli içinden gelerek okuyorsan bi iznillah kabul olur her ne dua okunursa okunsun nıyet edersin ve allahın izniyle kabul olcağına inanırsın içinde acaba kabul olurmu vesvesesi taşımazsan olur

Değerli dostlarım, buraya üye olup olmadığımı hatırlamıyorum. Ancak uzun zamandır burada yazılanlardan epeyce istifade ettim. Hepinizin yüreğine sağlık. Çevirgel duası için birkaç değişik siteden bilgi edinmeye çalıştım. Bunlardan bazılarında böyle bir şey olmadığı, bunun bidat olduğu yazıyor. Meselaşu yazıda

Çevirgel Duası - Eski Sevgilim, Rüyada Eski Sevgiliyi Görmek

Bu konuda ciddi ikilemler yaşamaya başladım. Lütfen bu olayı tam bilen arkadaşlar bana yardımcı olsun. Çok acil bilgiye ihtiyacım var. Teşekkür ederim.

Bi iznillah edilen dua eğer samimi şekilde edilmiş ise, gerçekten iki tarafta ikinci evliliklerini yapmamış ise vs yani dua yerine cuk oturuyor ise ve oturur ise olucaktır neden olmasın. Yer Gök Dua üstüne kurulu. Ama imkansızı isteyelim vatandaş birisine gitmiş evlenmiş nişanlanmış.... Yani olmayacak dua da olmaz arkadaşım. Şartların yerinde olması gerekiyor. Tabiki samimi şekilde Yerin Göğün ve her ikisi arasındakilerin Rab'bi olan Allah kabul edecektir.

Sevgiler arkadaşlarım. Dualarınızın kabul olmasını diliyorum.

Geri