gebe
  1. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113

Çeyizlik bornoz seti modelleri

Konu, 'Kadınca' kısmında BEYZA21 tarafından paylaşıldı.

Çeyiz hazırlığı yapan gelin adaylarımız sizler için 2015 in en yeni çok şık çeyizlik bornoz setlerini sizler için araştırdık.Bornoz takımı eskiyenler,bornozunu yenileyecekler sizlerin de kullanmakta tereddüt etmeyeceği çok beğeneceğiniz sezonun en yeni bornoz modelleri melekler mekanı.com da

Biz bornoz setleri hakkında bir araştırma yaptık ve her biri diğerinden şık tasarlanmış bornoz setleri hakkında görseller hazırladık.Görselelrimizi inceleyerek fikir edinebilir, zevkinize göre seçim yapabilirsiniz.Her biri diğerinden şık banyoların olmazsa olmazı suyu en iyi şekilde tutan marka bornoz modellerini sizlerin beğenisine sunuyoruz

0.jpg

1.jpg

3.jpg

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg

9.jpg

10.jpg

Çeyizlik bornoz seti modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. havlu ve bornoz modelleri

havlu ve bornoz modelleri

bornoz modelleri kısa bornoz bihterin bornozu bihterin bornozları bihter bornozu ,
  2. 2012 Bornoz Takımı Modelleri

2012 Bornoz Takımı Modelleri

2012 Bornoz Takımı Modelleri arıyorum ben çeyizlik şık bornozlar olursa çok sevinirim. Şayet markalarınıda yazarsanız daha bir faydalı olacak :)
  3. Özdilek Aile bornoz setleri

Özdilek Aile bornoz setleri

Özdilek yılların havlu markası. Tabi bir çok firma gibi özdilekte havlu dışındaki ev tekstilinde de üretime geçmiş durumda. Çeyizim için özdilekten epey alışveriş yapmıştım. Bambu nevresim takımımdan ve bambu bornoz setimden çok memnunum. Defalarca kez yıkanmalarına rağmen ne renkleri soldu ne de sertleştiler. Bornoz setinde benim tercihim bambu olmuştu ama özdilek bu konuda çok sayıda seçenek...
  4. 2014 Çeyizlik Lif Modelleri

2014 Çeyizlik Lif Modelleri

lif modelleri, lif örnekleri, farklı lif modelleri Kız beşikte çeyiz sandıkta demişler ve bunu söyleyen de boşuna söylememiş. Bir genç kızın çeyizi daha küçük yaşlardan itibaren başlar ve evleneceği güne kadar da devam eder. Çeyiz sandıklarının vazgeçilmezi lif modelleri 2014 yılı örgü modasında yine yerini alarak evlilik ve çeyiz hazırlığında bulunan hamarat bayanlarla buluşuyor. Gelin...
  5. Özdilek Bornoz Setleri 2015

Özdilek Bornoz Setleri 2015

özdilek bornoz modelleri, özdilek aile setleri, özdilek çeyizlik bornoz takımları, özdilek bornoz takımı modelleri, özdilek bornoz fiyatları Banyoların her mevsim önemli bir ihtiyacı olan bornoz modelleri, özellikle çeyiz hazırlğı yapan gelin adayları tarafından set halinde tercih ediliyor. Ev tekstil ürünlerinde yıllardır kalitesinden ödün vermeden en şık ve kaliteli tasarımlarını tüketiye...

Sayfayı Paylaş